
Фільтр паливний Honda CR-V/Civic/Accord 2.2 CTDi 04-, Febi Bilstein 183872
495,67 ₴
- В наявності
- Код: 183872
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Honda CR-V/Civic/Accord 2.2 CTDi 04-, Febi Bilstein 183872. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
183872
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
183872 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HONDA — ACCORD EURO VIII (CL) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 i-CTDi 140 л.с. | 2004–н.в. |
| HONDA — ACCORD VII Tourer (CM) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 i-CTDi 140 л.с. | 2004–н.в. |
| HONDA — CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 CTDi 140 л.с. | 2006–н.в. |
| HONDA — CR-V II (RD_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 CTDi 140 л.с. | 2005–2006 |
| HONDA — CR-V III (RE) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 i-CTDi 4WD 140 л.с. | 2007–н.в. |
| HONDA — EDIX (BE) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 i CTDi 140 л.с. | 2005–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 183872 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 16901-RJL-E01, 16901-RMA-E00, 30-04-424, 30424, 9F0076, ADH22341, FC-424S, HF-8966, HF-8966, MFF-3424, SKFF-0870075, WG2220016, WG2356580, S 4196 NR, HF-8966, F 026 402 063, HDF599, KC 256D |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Накручувальний |
| Висота | 120 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic, Accord, CR-V, FR-V |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.5 кг |
| Висота [мм] | 120 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Виготовлення фільтра | Фільтр, що накручується |
| Зовнішній діаметр [мм] | 90 |
| Розмір внутрішньої різі | 3/4" - 16 UNF |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495,67 ₴


