
Втулка стабілізатора (переднього) Daewoo Matiz 98- (d=16mm), Febi Bilstein 41459
73,16 ₴
- В наявності
- Код: 41459
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Втулка стабілізатора (переднього) Daewoo Matiz 98- (d=16mm), Febi Bilstein 41459. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
41459
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
41459 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CHEVROLET — MATIZ (M200, M250) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 0.8 LPG 52 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.0 64 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.0 67 л.с. | 2005–н.в. |
| DAEWOO — MATIZ (KLYA) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 0.8 52 л.с. | 1998–н.в. |
| 1.0 64 л.с. | 2003–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 41459 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1334A0035, 423-00-8330, 516794, 89 94 1459, 89-73020-SX, 96380586, 96380586, ADG08017, BU1205, F8-7986, GOJW48, GOM-W48, J4260909, J70001AYMT, RU-W48, SKABB-2140034, V51-0121, WG2038799, WG2254699, SCR-1002, 7095, 516794 |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Матеріал | Гума |
| Зовнішній діаметр | 42.5 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.03 кг |
| Зовнішній діаметр [мм] | 42,5 |
| Сторона встановлення | зовнішній |
| Товщина (мм) | 33 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 73,16 ₴



