
Фільтр повітряний Renault Kangoo II 1.5 Blue dCi 19-/Megane/Scenic 1.9 dCi 03-08/ 2.0 dCi 09-, Febi Bilstein 31263
415,12 ₴
- Готово до відправки
- Код: 31263
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Renault Kangoo II 1.5 Blue dCi 19-/Megane/Scenic 1.9 dCi 03-08/ 2.0 dCi 09-, Febi Bilstein 31263. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
31263
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
31263 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| RENAULT — MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 dCi 115 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.9 dCi 90 л.с. | 2002–2005 |
| 1.9 dCi 92 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 dCi 110 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 dCi 131 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 dCi (BM0G, CM0G) 120 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.0 230 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 16V (BM0U, CM0U) 135 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.0 dCi 173 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.0 Renault Sport 224 л.с. | 2004–н.в. |
| RENAULT — MEGANE II Coupe-Cabriolet (EM0/1_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 dCi 115 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.9 dCi 120 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.9 dCi 110 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 dCi 131 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 135 л.с. | 2003–н.в. |
| RENAULT — MEGANE II Grandtour (KM0/1_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 dCi 120 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.9 dCi 92 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 dCi 90 л.с. | 2004–2005 |
| 1.9 dCi 110 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 dCi 115 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 dCi 131 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 135 л.с. | 2003–н.в. |
| RENAULT — MEGANE II седан (LM0/1_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 dCi 90 л.с. | 2003–2005 |
| 1.9 dCi 92 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 dCi 131 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 dCi (LM0G, LM1G, LM2C) 120 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.9 dCi (LM14, LM1D) 110 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 135 л.с. | 2003–н.в. |
| RENAULT — SCENIC II (JM0/1_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi (JM1E) 106 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 D 116 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.9 dCi (JM0G, JM12, JM1G, JM2C) 120 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.9 dCi (JM14) 131 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.9 dCi (JM15) 110 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 (JM05, JM0U, JM1N, JM1U, JM2V) 135 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.0 dCi (JM1K) 150 л.с. | 2005–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 31263 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1500590, 16 54 636 50R, 16 54 670 78R, 16-12 321 0014, 180034910, 2132967, 2538-LF-PCS-MS, 26-0205, 36RE002, 48523, 50014098, 585030, 60 93 1263, 60331, 700 408, 70173, 71-01140-SX, 82 00 261 781, 82 00 302 666, 82 00 371 663, 86 71 017 371, 8A0033 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 243 мм |
| Ширина | 192 мм |
| Висота | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Megane |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 58 |
| Довжина [мм] | 243 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 192 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 415,12 ₴






