
Сальник форсунки Ford Transit 2.2TDCI/VW Caddy 1.6TDI 10-, Febi Bilstein 106242
373,11 ₴
- В наявності
- Код: 106242
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник форсунки Ford Transit 2.2TDCI/VW Caddy 1.6TDI 10-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 106242 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 03L 103 070 A, 03L 103 070 A, 03L 103 070 A, 03L 103 070 A, 0873016, 1 760 803, 12.24300, 30 10 6242, 3L 103 070 A, 3L 103 070 A, 3L 103 070 A, 3L 103 070 A, 80298444, 96 777 594 80, 96 777 594 80, 98444, BK2Q-6K780BA, LR037698, U202-13-203, WG2029903 |
| Стан | Новий |
| Зовнішній діаметр | 40 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Висота | 7 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Volkswagen, Audi, Skoda, Ford, Seat |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Boxer, Jetta, Octavia, Jumper, Transit Tourneo, Yeti, Passat, Superb, Caddy, Polo, Fabia, Leon, Toledo, Rapid, A1, Touran, A3, Transit, Golf, Roomster, Altea, Transit Custom, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.01 кг |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 19,5 |
| Внутрішній діаметр 2 (мм) | 21 |
| Висота [мм] | 7,3 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 373,11 ₴



