
Барабан гальмівний (задній) Fiat Doblo 01-, Febi Bilstein 183929
1 839,32 ₴
- В наявності
- Код: 183929
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Барабан гальмівний (задній) Fiat Doblo 01-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Citroen, Alfa Romeo, Peugeot, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Palio, Tempra, Linea, Tipo, 145, 146, Uno, Fiorino, Nemo |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 183929 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 2639-S, 33 10 9237, 56-00-0205C, 560205C, 60810025, 60810025, 60814839, 60814839, 7569600, 7569600, 7769850, 7769850, 7769850, ADBP470033, DP1010.11.1695, TA-0205C, 215 523 0018, 0 986 477 088 |
| Діаметр барабана | 267.8 мм |
| Кількість отворів для кріплення | 2 |
| Діаметр отвору маточини | 59 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 5.54 кг |
| Ширина [мм] | 48,2 |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Зовнішній діаметр [мм] | 267,8 |
| Внутрішній діаметр | 228,3 |
| Діаметр центрування [мм] | 59 |
| Товщина (мм) | 61 |
| Кількість кріпильних отворів | 2 |
| Ø фаски [мм] | 98 |
| Кількість отворів у диску колеса | 4 |
| Макс. розмір розточки гальмівного барабана [мм] | 230 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 839,32 ₴




