
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/ззовні) Audi A4 00-09 (37x40x12), Febi Bilstein 22046
171,65 ₴
- В наявності
- Код: 22046
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/ззовні) Audi A4 00-09 (37x40x12), Febi Bilstein 22046. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
22046
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
22046 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A4 (8EC, B7) (28) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 102 л.с. | 2004–2008 |
| 1.8 T 163 л.с. | 2004–2008 |
| 1.8 T quattro 163 л.с. | 2004–2008 |
| 1.9 TDI 116 л.с. | 2004–2008 |
| 2.0 130 л.с. | 2004–2008 |
| 2.0 TDI 121 л.с. | 2005–2006 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2004–2008 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2004–2008 |
| 2.0 TDI 126 л.с. | 2005–2006 |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI 16V 140 л.с. | 2004–2008 |
| 2.0 TDI quattro 140 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI quattro 170 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TFSI 200 л.с. | 2004–2008 |
| 2.0 TFSI 220 л.с. | 2005–2008 |
| 2.0 TFSI 170 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TFSI quattro 200 л.с. | 2004–2008 |
| 2.0 TFSI quattro 220 л.с. | 2005–2008 |
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2004–2006 |
| 2.7 TDI 163 л.с. | 2005–2008 |
| 2.7 TDI 180 л.с. | 2006–2008 |
| 3.0 quattro 218 л.с. | 2004–2006 |
| 3.0 TDI quattro 204 л.с. | 2004–2008 |
| 3.0 TDI quattro 233 л.с. | 2006–2008 |
| 3.2 FSI 255 л.с. | 2005–2008 |
| 3.2 FSI quattro 255 л.с. | 2005–2008 |
| RS4 quattro 420 л.с. | 2005–2008 |
| S4 quattro 344 л.с. | 2004–2008 |
| AUDI — A4 Avant (8ED, B7) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 102 л.с. | 2004–2008 |
| 1.8 T 163 л.с. | 2004–2008 |
| 1.8 T quattro 163 л.с. | 2004–2008 |
| 1.9 TDI 116 л.с. | 2004–2008 |
| 2.0 130 л.с. | 2004–2008 |
| 2.0 TDI 121 л.с. | 2005–2006 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2004–2008 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2004–2008 |
| 2.0 TDI 126 л.с. | 2005–2006 |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI 16V 140 л.с. | 2004–2008 |
| 2.0 TDI quattro 140 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI quattro 170 л.с. | 2006–2008 |
| AUDI — A4 кабрио (8H7, B6, 8HE, B7) (19) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 T 163 л.с. | 2002–2009 |
| 1.8 T quattro 163 л.с. | 2003–2009 |
| 2.0 130 л.с. | 2004–2005 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2006–2009 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2006–2009 |
| 2.0 TFSI 16V 200 л.с. | 2006–2009 |
| 2.4 163 л.с. | 2002–2005 |
| 2.4 170 л.с. | 2002–2005 |
| 2.5 TDI 163 л.с. | 2002–2005 |
| 2.7 TDI 180 л.с. | 2006–2009 |
| 3.0 218 л.с. | 2002–2005 |
| 3.0 220 л.с. | 2002–2005 |
| 3.0 quattro 220 л.с. | 2003–2005 |
| 3.0 TDI quattro 204 л.с. | 2006–2009 |
| 3.0 TDI quattro 233 л.с. | 2006–2009 |
| 3.2 FSI 255 л.с. | 2006–2009 |
| 3.2 FSI quattro 255 л.с. | 2006–2009 |
| RS4 420 л.с. | 2006–2009 |
| S4 quattro 344 л.с. | 2004–2009 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 22046 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 017-00068, 02.SB.260, 06578, 07.31.103, 100 407 0082, 109 667, 1100024, 110051710, 1140203900, 1215585, 16848AP, 1722, 17493, 2256004, 2307-0318, 2435, 25950 01, 25950-PCS-MS, 270702, 32 60 0003, 37-06064-6, 37865, 38AU4020, 411160, 4230650, 44071723701 |
| Стан | Новий |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Діаметр зовнішній | 24 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | Seat, Audi |
| Сумісність з моделлю | A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.074 кг |
| Внутрішній діаметр | 12 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 24 |
| Сторона встановлення | передній міст праворуч |
| Тип встановлення | Сайлентблок |
| Товщина (мм) | 37 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 171,65 ₴


