
Фільтр паливний Daewoo Lanos 1.3-1.5 97-, Febi Bilstein 33467
275,70 ₴
- В наявності
- Код: 33467
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр паливний Daewoo Lanos 1.3-1.5 97-, Febi Bilstein 33467. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
33467
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
33467 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — COMBO Tour (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 90 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 87 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.6 CNG 97 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 CNG 94 л.с. | 2006–н.в. |
| OPEL — COMBO фургон/универсал (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 90 л.с. | 2005–н.в. |
| OPEL — CORSA C (F08, F68) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 58 л.с. | 2000–2009 |
| 1.0 60 л.с. | 2003–2009 |
| 1.2 75 л.с. | 2000–2009 |
| 1.2 Twinport 80 л.с. | 2004–2009 |
| 1.4 90 л.с. | 2000–2009 |
| 1.4 Twinport 90 л.с. | 2003–2009 |
| 1.8 125 л.с. | 2000–2009 |
| OPEL — CORSA C фургон (F08, W5L) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 80 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.2 16V 75 л.с. | 2000–н.в. |
| OPEL — CORSA D Van (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 80 л.с. | 2009–н.в. |
| OPEL — SIGNUM (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 122 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 Turbo 175 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 direct 155 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.8 V6 Turbo 230 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.8 V6 Turbo 250 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.2 V6 211 л.с. | 2003–н.в. |
| OPEL — TIGRA TwinTop (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 90 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.8 125 л.с. | 2004–н.в. |
| OPEL — VECTRA C (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 105 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.6 16V 100 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.8 110 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 16V 122 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.0 16V Turbo 175 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 16V 147 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.2 direct 155 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.8 V6 Turbo 230 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.8 V6 Turbo 255 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.8 V6 Turbo 250 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.8 V6 Turbo OPC (F69) 280 л.с. | 2006–2008 |
| 3.2 V6 211 л.с. | 2002–н.в. |
| OPEL — VECTRA C GTS (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 100 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 105 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 16V 122 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.8 16V 110 л.с. | 2002–2006 |
| 2.0 16V Turbo 175 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 16V 147 л.с. | 2002–н.в. |
| 2.2 direct 155 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.8 V6 Turbo 230 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.8 V6 Turbo 255 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.8 V6 Turbo 250 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.8 V6 Turbo 280 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.2 V6 211 л.с. | 2002–н.в. |
| OPEL — VECTRA C универсал (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 105 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 122 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 Turbo 175 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 direct 155 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.8 V6 Turbo 230 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.8 V6 Turbo 255 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.8 V6 Turbo 250 л.с. | 2007–н.в. |
| 2.8 V6 Turbo 280 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.2 V6 211 л.с. | 2003–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 33467 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 450 906 172, 025121074, 025161333, 025164443, 025164444, 08 18 508, 08 18 514, 08 18 518, 100 201 0013, 122-20030, 1520090, 1520116, 1530-1050, 1643631580, 180009510, 201 622, 21-00480-SX, 2136851, 24.365.00, 25121074, 25121074, 25121074, 25161333 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Довжина | 163 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Proton, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Signum, Nubira, Omega, Epica, Impian, Lacetti, Evanda, Leganza, Rezzo, Spark, Tigra, Zafira, Matiz, Meriva, Combo, Astra, Corsa, Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø труби [мм] | 8 |
| Вага (кг) | 0.159 кг |
| Довжина [мм] | 163 |
| Виготовлення фільтра | Прямоточний фільтр |
| Кількість приєднань | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Зовнішній діаметр [мм] | 55 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 275,70 ₴





