
Сайлентблок балки (задньої) Citroen Berlingo 08-, Febi Bilstein 37200
925,29 ₴
- В наявності
- Код: 37200
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок балки (задньої) Citroen Berlingo 08-, Febi Bilstein 37200. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
37200
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
37200 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — BERLINGO (MF) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 i (MFKFX, MFKFW) 75 л.с. | 1996–н.в. |
| CITROEN — BERLINGO MULTISPACE (B9) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 HDi 90 92 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 37200 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 001-10-25178, 05905, 110147110, 11-14 710 0019, 1216605, 187103, 2600007, 300622, 32992, 392229, 411743, 5131.H1, 5131.H1, 52091309, 531652, 62 93 7200, 634 403, 755678, 807301, 829 0534 10, 96 810 170 80, 96 810 170 80, AWS1194, BU1427, C8735, CRB3482 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 78.5 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Діаметр внутрішній | 14.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 81.6 мм |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Partner, Berlingo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.38 кг |
| Внутрішній діаметр | 14,2 |
| Довжина [мм] | 78,5 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 81,6 |
| Сторона встановлення | Задній міст праворуч |
Інформація для замовлення
- Ціна: 925,29 ₴


