
Сайлентблок важеля (переднього/спереду) Nissan Micra/Note 06-/Renault Clio III 05-14, Febi Bilstein 22865
189,05 ₴
- В наявності
- Код: 22865
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (переднього/спереду) Nissan Micra/Note 06-/Renault Clio III 05-14, Febi Bilstein 22865. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
22865
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
22865 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — CUBE (Z12) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 110 л.с. | 2010–н.в. |
| RENAULT — CLIO III фургон (SB_, SR_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 106 л.с. | 2005–2007 |
| RENAULT — MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 75 75 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi 90 88 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 22865 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 017-02384, 0201-135, 021280, 05173, 10608, 1215725, 16-14 610 0004, 16520AP, 1784, 18.SB.269, 21041, 22.SB.056, 251T0458, 2540, 270611, 37-07236-6, 37123, 38RN5544, 391771, 4001585, 4040200900, 4100014, 411073, 43NI170, 49400824, 50649, 5102224, 511936 |
| Стан | Новий |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Діаметр зовнішній | 36 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Tiida, Note, Clio, Micra |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.121 кг |
| Внутрішній діаметр | 12 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 36 |
| Сторона встановлення | передній міст праворуч |
| Товщина (мм) | 55 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 189,05 ₴




