
Сайлентблок важеля (переднього/ззаду) Mitsubishi Outlander 06-12/Lancer VIII 08-, Febi Bilstein 36286
510,22 ₴
- В наявності
- Код: 36286
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (переднього/ззаду) Mitsubishi Outlander 06-12/Lancer VIII 08-, Febi Bilstein 36286. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
36286
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
36286 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MITSUBISHI — ASX (GA_W_) (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 139 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 DI-D 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 DI-D 4WD 116 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 i 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 i 4WD 150 л.с. | 2010–н.в. |
| MITSUBISHI — CEDIA седан (CY/Z_A) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 117 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 DI-D 116 л.с. | 2010–н.в. |
| MITSUBISHI — GALANT FORTIS SPORTBACK (CX_A) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 117 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 140 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.8 DI-D 116 л.с. | 2010–н.в. |
| MITSUBISHI — OUTLANDER II (CW_W) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 147 л.с. | 2006–2012 |
| 2.2 DI-D 177 л.с. | 2006–2012 |
| 2.2 DI-D 4WD 177 л.с. | 2006–2012 |
| 2.2 DI-D 4WD 140 л.с. | 2010–2012 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 36286 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 017-00893, 06574, 11945, 1216072, 16 099 106 80, 16 099 106 80, 16 124 485 80, 21155, 21895AP, 2250021, 251T0224, 26417, 2833, 32-14 610 0000/HD, 3523.CS, 3523.CS, 37-01812-5, 37-01972-5, 38MT1500, 3900010, 4013A395, 4013A426, 411678, 4150300100 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 23 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Eclipse Cross, Lancer, ASX, C-Crosser, Outlander, 4007, 4008 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.247 кг |
| Внутрішній діаметр | 14 |
| Довжина [мм] | 60 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 23 |
| Сторона встановлення | передній міст праворуч |
| Товщина (мм) | 54 |
| Ширина [мм] | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 510,22 ₴



