
Втулка стабілізатора (переднього) Opel Combo 01- (d=22mm), Febi Bilstein 40487
124,94 ₴
- В наявності
- Код: 40487
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Втулка стабілізатора (переднього) Opel Combo 01- (d=22mm), Febi Bilstein 40487. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
40487
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
40487 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — COMBO Tour (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 16V 69 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.3 CDTI 16V 75 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.4 90 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 87 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.6 CNG 97 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 CNG 94 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.7 CDTI 16V 101 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.7 DI 16V 65 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.7 DTI 16V 75 л.с. | 2001–н.в. |
| OPEL — COMBO фургон/универсал (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 CDTI 16V 69 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.3 CDTI 16V 75 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.4 16V 90 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 87 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.6 CNG 16V 97 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 CNG 16V 94 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.7 CDTI 16V 101 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.7 DI 16V 65 л.с. | 2001–н.в. |
| 1.7 DTI 16V 75 л.с. | 2001–н.в. |
| OPEL — CORSA D Van (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 80 л.с. | 2009–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 40487 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 024406498, 024406498, 03 50 143, 035-00051, 110172610, 206 845, 24406498, 24406498, 24613AP, 3 50 143, 31769, 40 94 0487, 412871, 4231711, 60441, 65-05941, 75-24336, 809829, 819 0199 10, AWS2308, BSG 65-700-040, CRB3248, CSRM3087, EMB7442, LVSK1116K |
| Стан | Новий |
| Довжина | 40.5 мм |
| Матеріал | Гума |
| Ширина | 38 мм |
| Внутрішній діаметр | 22 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Corsa, Combo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.028 кг |
| Довжина [мм] | 40,5 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина (мм) | 37 |
| Ширина [мм] | 38 |
| Основні | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 124,94 ₴




