
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/ззаду) Toyota Carina III 92-98, Febi Bilstein 29671
572,34 ₴
- В наявності
- Код: 29671
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/ззаду) Toyota Carina III 92-98, Febi Bilstein 29671. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
29671
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
29671 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| TOYOTA — CARINA E (_T19_) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 (AT190) 99 л.с. | 1993–1997 |
| 1.6 (AT190) 116 л.с. | 1993–1997 |
| 1.6 GLI (AT190) 107 л.с. | 1992–1997 |
| 1.8 (AT191) 107 л.с. | 1995–1997 |
| 2.0 D (CT190) 73 л.с. | 1992–1996 |
| 2.0 GLI (ST191) 133 л.с. | 1992–1997 |
| 2.0 GTi (ST191) 158 л.с. | 1992–1994 |
| 2.0 GTi 16V (ST191_) 175 л.с. | 1994–1997 |
| 2.0 i (ST191) 126 л.с. | 1993–1997 |
| TOYOTA — CARINA E Sportswagon (_T19_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 GLI (AT190_) 107 л.с. | 1993–1997 |
| 1.6 i (AT190_) 99 л.с. | 1995–1997 |
| 1.8 i (AT191_) 107 л.с. | 1995–1997 |
| 2.0 D (CT190_) 73 л.с. | 1993–1996 |
| 2.0 GLI (ST191_) 133 л.с. | 1993–1997 |
| 2.0 i (ST191_) 126 л.с. | 1995–1997 |
| TOYOTA — CARINA E седан (_T19_) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 (AT190) 107 л.с. | 1993–1997 |
| 1.6 (AT190) 99 л.с. | 1995–1997 |
| 1.6 (AT190) 106 л.с. | 1995–1997 |
| 1.8 i 16V (AT191) 107 л.с. | 1995–1997 |
| 2.0 (ST191) 133 л.с. | 1993–1997 |
| 2.0 D (CT190) 73 л.с. | 1992–1996 |
| 2.0 GTi 16V (ST191_) 175 л.с. | 1994–1997 |
| 2.0 i (ST191) 126 л.с. | 1992–1997 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 29671 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 04215, 19911AP, 271507, 33563, 34-14 610 0001, 37-09522-5, 412221, 4200012, 43TO189, 48068-20260, 48068-20260 SK2, 48069-20260, 48069-20260 SK2, 48655-20140, 5104508, 511049, 52028208, 57-08555, 7065, 755716, 81 92 9671, 829 0223 10, 845653, 87-98012-SX |
| Стан | Новий |
| Діаметр внутрішній | 23 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Діаметр зовнішній | 31 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.288 кг |
| Внутрішній діаметр | 23 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 31 |
| Сторона встановлення | ззаду |
| Товщина (мм) | 55 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 572,34 ₴



