
Сайлентблок важеля (переднього/ззаду) Renault Master 2.3 dCi 10-, Febi Bilstein 180412
549,12 ₴
- В наявності
- Код: 180412
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (переднього/ззаду) Renault Master 2.3 dCi 10-, Febi Bilstein 180412. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
180412
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
180412 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — MOVANO B c бортовой платформой/ходовая часть (X62) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 CDTI [RWD] 101 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 CDTI [RWD] 125 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 CDTI [RWD] 146 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 CDTI [RWD] 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.3 CDTI [RWD] 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 CDTI [RWD] 163 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 CDTI FWD 101 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 CDTI FWD 125 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 CDTI FWD 146 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 CDTI FWD 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.3 CDTI FWD 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 CDTI FWD 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 CDTI FWD 163 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 CDTI FWD (EV, HV, UV) 131 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.3 CDTI FWD (EV, HV, UV) 170 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.3 CDTI FWD (EV, HV, UV) 179 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.3 CDTI RWD (EV, HV, UV) 131 л.с. | 2016–н.в. |
| OPEL — MOVANO B Фургон (X62) (17) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 CDTI [RWD] 101 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 CDTI [RWD] 125 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 CDTI [RWD] 146 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 CDTI [RWD] 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.3 CDTI [RWD] 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 CDTI [RWD] 163 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 CDTI FWD 101 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 CDTI FWD 125 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 CDTI FWD 146 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 CDTI FWD 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.3 CDTI FWD 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 CDTI FWD 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 CDTI FWD 163 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 CDTI FWD (FV) 131 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.3 CDTI FWD (FV) 170 л.с. | 2016–н.в. |
| 2.3 CDTI FWD (FV) 179 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.3 CDTI RWD (FV) 131 л.с. | 2016–н.в. |
| OPEL — MOVANO B автобус (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 CDTI | 2015–н.в. |
| 2.3 CDTI 101 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 CDTI 125 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 CDTI 146 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 CDTI 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.3 CDTI 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 CDTI 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 CDTI 163 л.с. | 2014–н.в. |
| RENAULT — MASTER III c бортовой платформой/ходовая часть (EV, HV, UV) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 dCi 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 163 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi [RWD] 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.3 dCi [RWD] (HV0C, HV0D, UV0C, UV0D, UV0H, UV0J) 125 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 dCi [RWD] (UV0C, UV0D, HV0C, HV0D) 101 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 dCi [RWD] (UV0F, UV0E) 146 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.3 dCi 130 FWD (EV0Y, HV0Y, UV0M, UV0Y, UV03) 130 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.3 dCi 130 RWD (HV01, HV10, HV11, HV12, UV01, UV1 130 л.с. | 2016–н.в. |
| RENAULT — MASTER III автобус (JV) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.3 dCi 136 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 163 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 110 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.3 dCi 100 FWD (JV0A, JV0B) 101 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.3 dCi 125 FWD (JV0C, JV0D, JV0H) 125 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.3 dCi 150 150 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.3 dCi 170 FWD | 2015–н.в. |
| 2.3 dCi 180 FWD (JV04) 179 л.с. | 2020–н.в. |
| 2.3 dCi FWD (JV0F, JV0H) 146 л.с. | 2011–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 180412 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 076.206, 093197232, 093197232, 1596, 16-14 610 0028, 33 10 7510, 44 19 215, 44 19 215 SK1, 44 19 216, 44 19 216 SK1, 44 19 218, 49398296, 511-13221, 52098208, 54 56 011 73R, 54500-00Q1E, 54500-00Q1E SK2, 54501-00Q1C, 54501-00Q1C SK2, 701 831 |
| Стан | Новий |
| Діаметр внутрішній | 16.2 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Діаметр зовнішній | 70.1 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.574 кг |
| Внутрішній діаметр | 16,2 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 70,1 |
| Сторона встановлення | передній міст праворуч |
| Товщина (мм) | 77 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 549,12 ₴



