
Диск гальмівний (передній) MB Atego (335x34), Febi Bilstein 10922
2 725,38 ₴
- В наявності
- Код: 10922
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) MB Atego (335x34), Febi Bilstein 10922. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
10922
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
10922 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — ACTROS MP4 (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2427 LS 272 л.с. | 2011–н.в. |
| 2430 LS 299 л.с. | 2011–н.в. |
| 2432 LS 320 л.с. | 2011–н.в. |
| 2433 LS 326 л.с. | 2011–н.в. |
| 2435 LS 354 л.с. | 2011–н.в. |
| 2436 LS 360 л.с. | 2011–н.в. |
| 2440 LS 394 л.с. | 2011–н.в. |
| 2442 LS 422 л.с. | 2011–н.в. |
| 2443 LS 428 л.с. | 2011–н.в. |
| 2445 LS 449 л.с. | 2011–н.в. |
| 2448 LS 476 л.с. | 2011–н.в. |
| 2451 LS 510 л.с. | 2011–н.в. |
| 2452 LS 517 л.с. | 2011–н.в. |
| 2453 LS 530 л.с. | 2015–н.в. |
| 2458 LS 578 л.с. | 2011–н.в. |
| 2463 LS 625 л.с. | 2011–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — ANTOS (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2427 LS 272 л.с. | 2012–н.в. |
| 2430 LS 299 л.с. | 2012–н.в. |
| 2432 LS 320 л.с. | 2012–н.в. |
| 2433 LS 326 л.с. | 2012–н.в. |
| 2435 LS 354 л.с. | 2012–н.в. |
| 2436 LS 360 л.с. | 2012–н.в. |
| 2440 LS 394 л.с. | 2012–н.в. |
| 2442 LS 422 л.с. | 2012–н.в. |
| 2443 LS 428 л.с. | 2012–н.в. |
| 2445 LS 449 л.с. | 2012–н.в. |
| 2451 LS 510 л.с. | 2012–н.в. |
| 2452 LS 517 л.с. | 2012–н.в. |
| 2458 LS 578 л.с. | 2012–н.в. |
| 2463 LS 625 л.с. | 2012–н.в. |
| MERCEDES-BENZ — ATEGO (24) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1017 K 170 л.с. | 1998–2004 |
| 1017, 1017 L 170 л.с. | 1998–2004 |
| 1023 K 231 л.с. | 1998–2004 |
| 1023, 1023 L 231 л.с. | 1998–2004 |
| 1217, 1217 L 170 л.с. | 1998–2004 |
| 1223, 1223 L 231 л.с. | 1998–2004 |
| 712 122 л.с. | 1998–2004 |
| 714, 714 L 136 л.с. | 1998–2004 |
| 715,715 L 152 л.с. | 1998–2004 |
| 717, 717 L 170 л.с. | 1998–2004 |
| 812 122 л.с. | 1998–2004 |
| 814 K 136 л.с. | 1998–2004 |
| 814, 814 L 136 л.с. | 1998–2004 |
| 815 K 152 л.с. | 1998–2004 |
| 815, 815 L 152 л.с. | 1998–2004 |
| 815,815 L 152 л.с. | 1998–2004 |
| 817 K 170 л.с. | 1998–2004 |
| 817, 817 L 170 л.с. | 1998–2004 |
| 823 K 231 л.с. | 1998–2004 |
| 823, 823 L 231 л.с. | 1998–2004 |
| 917 K 170 л.с. | 1998–2004 |
| 917, 917 L 170 л.с. | 1998–2004 |
| 923 K 231 л.с. | 1998–2004 |
| 923, 923 L 231 л.с. | 1998–2004 |
| MERCEDES-BENZ — ATEGO 2 (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1015 K, 1016 K 152 л.с. | 2004–н.в. |
| 1015, 1015 L 152 л.с. | 2004–н.в. |
| 1016, 1016 L 156 л.с. | 2004–н.в. |
| 1017 K, 1018 K 170 л.с. | 2004–н.в. |
| 1018, 1018 L 177 л.с. | 2004–н.в. |
| 1022 K 218 л.с. | 2004–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 10922 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 01.35.204, 015 521 2080, 016.662-00A, 02-ME017, 03.110.1926.020, 03.110.1926.020-120, 09.8574.10, 100.463, 145012, 187043, 31253, 4.62214, 44069, 55192, 567764J, 6110407, 82B1955, 85-00726-SX, 873581, 93101300, 970 421 00 12, 970 421 01 12 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 102 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Тип | Вентильовані |
| Призначення | Передні колеса |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 120 |
| Вага (кг) | 15 кг |
| Внутрішній діаметр | 14,5 |
| Мінімальна товщина [мм] | 28 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 335 |
| Поверхня | з покриттям |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина (мм) | 102 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 34 |
| Кількість отворів у диску колеса | 10 |
| Ширина [мм] | 102,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 725,38 ₴




