
Сайлентблок ресори (задній/задній) Nissan Navara 2.5 dCi 97-12, Febi Bilstein 42513
46,66 ₴
- В наявності
- Код: 42513
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок ресори (задній/задній) Nissan Navara 2.5 dCi 97-12, Febi Bilstein 42513. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
42513
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
42513 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — NP300 (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 dCi 4x4 133 л.с. | 2008–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 42513 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 06429, 30955, 4128, 4234185, 511876, 55046-01G00, 751050, 82 94 2513, ADN18027, BSK7550, C9256, EM-0882, FSK7550, GM-1040, GOJ109, GOM-109, J4281001, N400N02, RU-109, SBL-6501, T406429, SBL-6501 |
| Стан | Новий |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Діаметр зовнішній | 38 мм |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Pick Up, Navara |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.03 кг |
| Внутрішній діаметр | 20 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 38 |
| Сторона встановлення | Задній міст праворуч |
| Товщина (мм) | 37 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46,66 ₴




