
Втулка стабілізатора (переднього) Chrysler Voyager IV 00-08 (d=25mm), Febi Bilstein 41010
272,61 ₴
- Готово до відправки
- Код: 41010
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Втулка стабілізатора (переднього) Chrysler Voyager IV 00-08 (d=25mm), Febi Bilstein 41010. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
41010
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
41010 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CHRYSLER — GRAND VOYAGER IV (RG, RS) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 147 л.с. | 2000–2008 |
| 3.3 174 л.с. | 2000–2008 |
| 3.3 AWD 174 л.с. | 2000–2008 |
| 2.5 CRD 141 л.с. | 2000–2008 |
| 2.5 CRD 120 л.с. | 2005–2008 |
| 2.8 CRD 150 л.с. | 2004–2008 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 41010 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 04743041AA, 04743041AC, 04743041AD, 04743041AE, 14 94 1010, 4238675, 4743041AA, 4743041AC, 4743041AD, 4743041AE, 506151, 536067K, 72-3864, 79-00907-SX, ADA108013, AWS1604, CH-SB-10724, EMB7454, K04743041AA, K04743041AC, K04743041AD, K04743041AE |
| Стан | Новий |
| Довжина | 54 мм |
| Матеріал | Гума |
| Ширина | 44 мм |
| Внутрішній діаметр | 26.5 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з маркою | Chrysler |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина [мм] | 54 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина (мм) | 51,2 |
| Ширина [мм] | 44 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 272,61 ₴




