
Сайлентблок тяги (задньої/поперечної/зовнішній) Audi/Seat/Skoda/VW 04- (14x40x45), Febi Bilstein 40591
254,31 ₴
- Готово до відправки
- Код: 40591
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок тяги (задньої/поперечної/зовнішній) Audi/Seat/Skoda/VW 04- (14x40x45), Febi Bilstein 40591. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
40591
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
40591 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — TT (8J3) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TFSI 211 л.с. | 2010–2014 |
| 2.0 TFSI quattro 211 л.с. | 2010–2014 |
| AUDI — TT Roadster (8J9) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TFSI 211 л.с. | 2010–2014 |
| 2.0 TFSI quattro 211 л.с. | 2010–2014 |
| SEAT — LEON (1P1) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2010–н.в. |
| SKODA — LAURA (1Z3) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 LPG 102 л.с. | 2009–2012 |
| SKODA — OCTAVIA Combi (1Z5) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 2004–2006 |
| 1.6 LPG 102 л.с. | 2009–2012 |
| 1.6 TDI 4x4 105 л.с. | 2009–2013 |
| 1.8 TSI 4x4 152 л.с. | 2009–2013 |
| 2.0 TDI 16V 4x4 140 л.с. | 2010–2013 |
| 2.0 TDI 4x4 110 л.с. | 2011–2013 |
| SKODA — SUPERB (3T4) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 TSI 152 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TSI 200 л.с. | 2010–н.в. |
| SKODA — SUPERB универсал (3T5) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 TSI 152 л.с. | 2009–н.в. |
| 2.0 TSI 200 л.с. | 2010–н.в. |
| SKODA — YETI (5L) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2010–н.в. |
| VW — GOLF PLUS (5M1, 521) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 BiFuel 102 л.с. | 2009–н.в. |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2009–н.в. |
| VW — GOLF TOURAN (1T3) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2010–н.в. |
| VW — GOLF VI (5K1) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 MultiFuel 102 л.с. | 2008–2012 |
| 2.0 R 4motion 256 л.с. | 2009–2013 |
| VW — GOLF VI Variant (AJ5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 MultiFuel 102 л.с. | 2010–2013 |
| VW — JETTA IV (162, 163) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2011–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2011–н.в. |
| VW — PASSAT (362) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TSI 122 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 TSI EcoFuel 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 TSI 160 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 170 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TSI 210 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 FSI 4motion 300 л.с. | 2011–н.в. |
| VW — PASSAT Variant (365) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TSI 122 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 TSI EcoFuel 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 TSI 160 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 170 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TSI 210 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 FSI 4motion 300 л.с. | 2011–н.в. |
| VW — PASSAT Variant (3C5) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 120 л.с. | 2005–2007 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 40591 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 100 710 0006, 110090610, 111 756, 1150300300, 1215946, 17463, 19932AP, 1K0 501 529 F, 1K0 501 529 F, 1K0 501 529 F, 1K0 501 529 F, 1K0 501 529 F SK, 1K0 501 529 F SK, 1K0 501 529 F SK, 1K0 501 529 F SK, 1K0 501 529 H, 1K0 501 529 H, 1K0 501 529 H |
| Стан | Новий |
| Ширина | 45 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 40 мм |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Beetle, Tiguan, Toledo, A1, Touran, Jetta, Octavia, A3, Passat, Scirocco, Leon, TT, Golf, Q3, Yeti, Eos, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.19 кг |
| Внутрішній діаметр | 14 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 40 |
| Сторона встановлення | Задній міст праворуч |
| Ширина [мм] | 45 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 254,31 ₴




