
Фільтр повітряний Renault Clio/Dacia Logan 0.9-1.6 10-, Febi Bilstein 48480
385,93 ₴
- Готово до відправки
- Код: 48480
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Renault Clio/Dacia Logan 0.9-1.6 10-, Febi Bilstein 48480. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
48480
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
48480 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| DACIA — DUSTER (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 dCi 90 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi 4x4 90 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.5 dCi 4x4 110 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 48480 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 121-29040, 1500121, 16 54 676 74R, 16 54 676 74R, 16 54 698 43R, 16-12 321 0020, 1616267580, 16546-7674R, 1715112, 180039410, 18499, 18499, 20-00-042, 20042, 2133059, 26-0995, 27029-LF-PCS-MS, 32212, 50014722, 585554, 701 149, 71-01945-SX, 77 11 945 852 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 143 мм |
| Висота | 64 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Logan/Stepway, Duster, Lodgy, Sandero, Dokker, Clio, Logan |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.179 кг |
| Висота [мм] | 64 |
| Довжина [мм] | 280 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 143 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 385,93 ₴




