
Фільтр повітряний Ford Connect 1.8 i/D 02-13/Focus 1.4-2.0 i/1.8 D 98-05, Febi Bilstein 12765
278,07 ₴
- В наявності
- Код: 12765
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Ford Connect 1.8 i/D 02-13/Focus 1.4-2.0 i/1.8 D 98-05, Febi Bilstein 12765. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
12765
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
12765 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — FOCUS (DAW, DBW) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 1998–1999 |
| 1.4 16V 75 л.с. | 1998–2004 |
| 1.6 16V 100 л.с. | 1998–2004 |
| 1.8 16V 115 л.с. | 1998–2004 |
| 1.8 DI / TDDi 75 л.с. | 1999–2004 |
| 1.8 TDCi 115 л.с. | 2001–2004 |
| 1.8 TDCi 100 л.с. | 2002–2004 |
| 1.8 Turbo DI / TDDi 90 л.с. | 1998–2004 |
| 2.0 16V 131 л.с. | 1998–2004 |
| ST170 173 л.с. | 2002–2004 |
| 1.8 16V BiFuel 115 л.с. | 2002–2004 |
| FORD — FOCUS Clipper (DNW) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 1999–2004 |
| 1.6 16V 100 л.с. | 1999–2004 |
| 1.8 16V 115 л.с. | 1999–2004 |
| 1.8 BiFuel 111 л.с. | 2003–2005 |
| 1.8 DI / TDDi 75 л.с. | 1999–2004 |
| 1.8 TDCi 115 л.с. | 2001–2004 |
| 1.8 TDCi 100 л.с. | 2002–2004 |
| 1.8 Turbo DI / TDDi 90 л.с. | 1999–2004 |
| 2.0 16V 131 л.с. | 1999–2004 |
| ST170 173 л.с. | 2002–2004 |
| FORD — FOCUS Фургон/универсал (DNW) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 1999–2005 |
| 1.6 101 л.с. | 1999–2005 |
| 1.8 116 л.с. | 1999–2005 |
| 1.8 TDCi 116 л.с. | 2001–2005 |
| 1.8 TDCi 101 л.с. | 2002–2005 |
| 1.8 TDDi 90 л.с. | 1998–2005 |
| 1.8 TDDi 75 л.с. | 1999–2005 |
| FORD — FOCUS седан (DFW) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 75 л.с. | 1999–2004 |
| 1.6 16V 100 л.с. | 1999–2004 |
| 1.8 16V 115 л.с. | 1999–2004 |
| 1.8 TDCi 115 л.с. | 2001–2004 |
| 1.8 TDCi 100 л.с. | 2002–2004 |
| 1.8 Turbo DI / TDDi 90 л.с. | 1999–2004 |
| 1.8 Turbo DI / TDDi 75 л.с. | 2001–2005 |
| 2.0 16V 131 л.с. | 1999–2004 |
| FORD — TOURNEO CONNECT (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 16V 116 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.8 TDCi 90 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.8 TDCi 110 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.8 TDCi /TDDi /DI 75 л.с. | 2002–н.в. |
| FORD — TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 16V 116 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.8 Di 75 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.8 TDCi 90 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.8 TDCi 110 л.с. | 2006–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12765 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1 058 022, 1 072 246, 1 319 573, 1 319 615, 1 480 568, 1 516 739, 1500025, 152071758527, 16328, 16328, 180016110, 2774/2-LF-PCS-MS, 28.0002-0004.2, 30.101.00, 30.C47.00, 301 488, 36FO008, 3S419601AA, 3S419601BA, 50014022, 585010, 60280, 70294 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 265 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Висота | 45 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Connect, Tourneo Connect, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.291 кг |
| Висота [мм] | 45 |
| Довжина [мм] | 265 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 145 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 278,07 ₴





