
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/спереду) Citroen C3 09-/Peugeot 207 06-15/208 12-, Febi Bilstein 28731
383,25 ₴
- Готово до відправки
- Код: 28731
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/спереду) Citroen C3 09-/Peugeot 207 06-15/208 12-, Febi Bilstein 28731. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
28731
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
28731 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — C3 Picasso (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 HDi 110 112 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 28731 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 001-10-22239, 017-00741, 05347, 11-14 610 0020, 11-14 610 0021, 1215797, 1216160, 1454, 17046AP, 20.SB.850, 2100056, 2250012, 2307-1494, 270815, 30236, 33436, 3520.R7, 3520.R7, 3520.R7 SK2, 3520.R7 SK2, 3521.N8, 3521.N8, 3521.N8 SK2, 3521.N8 SK2 |
| Стан | Новий |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 28 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 207, 208, C3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.292 кг |
| Внутрішній діаметр | 14 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 28 |
| Сторона встановлення | передній міст праворуч |
| Товщина (мм) | 48 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 383,25 ₴



