
Фільтр паливний Citroen Berlingo/Jumpy/Fiat Scudo/Peugeot Partner 2.0HDi (сис-ма Siemens) 99-, Febi Bilstein 26908
315,45 ₴
- В наявності
- Код: 26908
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Citroen Berlingo/Jumpy/Fiat Scudo/Peugeot Partner 2.0HDi (сис-ма Siemens) 99-, Febi Bilstein 26908. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
26908
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
26908 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LANCIA — PHEDRA (179) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.2 JTD 163 л.с. | 2006–2010 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 26908 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 11-16 323 0000, 122-16056, 136013, 1520025, 15412-67G10, 15412-67G11, 15412-86CT1, 180011510, 1906.76, 1906.77, 1906.A2, 1906.A5, 1906.A6, 1906.A6, 21-00488-SX, 2136695, 26-0008, 30-ECO019, 3ECO019, 4490, 4490, 50013448, 587903, 63404, 71771756, 721 306 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Внутрішній діаметр | 14 мм |
| Висота | 65.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 77.5 мм |
| Діаметр ущільнювального кільця | 93 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Lancia, Suzuki, Fiat |
| Сумісність з моделлю | 307, Jumpy, C4, C5, Partner, Zeta, Expert, 406, 206, Grand Vitara, Ulysse, Scudo, Berlingo, 607 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.085 кг |
| Висота [мм] | 65,5 |
| Діаметр прокладки [мм] | 93 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Зовнішній діаметр [мм] | 77,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 315,45 ₴



