
Втулка ресори (задньої) Ford Ranger 12-, Febi Bilstein 179691
115,29 ₴
- В наявності
- Код: 179691
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Втулка ресори (задньої) Ford Ranger 12-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 179691 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 1 729 347, 1D0028480, 412505, 804702, AB31-5719-BC, AB3Z5781D, ADBP800442 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 34 мм |
| Внутрішній діаметр | 19.85 мм |
| Зовнішній діаметр | 41.75 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.025 кг |
| Довжина [мм] | 34 |
| Матеріал | NBR (буртадієн-нітрильний каучук) |
| Зовнішній діаметр [мм] | 41,75 |
| Сторона встановлення | зовнішній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 115,29 ₴




