
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/ззаду) MB ML/GL (W164) 05-, Febi Bilstein 40596
914,62 ₴
- В наявності
- Код: 40596
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/ззаду) MB ML/GL (W164) 05-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 40596 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 001-10-18032, 014 610 0031, 014 610 0032, 02.31.278, 10 94 0596, 1342, 164 330 17 07, 164 330 17 07 SK, 164 330 18 07, 164 330 18 07 SK, 164 330 25 07, 164 330 25 07 SK, 164 330 26 07, 164 330 26 07 SK, 164 330 29 07, 164 330 29 07 SK, 164 330 30 07 |
| Стан | Новий |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Діаметр зовнішній | 70 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.225 кг |
| Сторона встановлення | передній міст праворуч |
| Зовнішній діаметр [мм] | 70 |
| Внутрішній діаметр | 30 |
| Тип встановлення | Сайлентблок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 914,62 ₴



