
Втулка стабілізатора (переднього) Opel Vectra B 95-03 (d=17mm), Febi Bilstein 30624
158,24 ₴
- В наявності
- Код: 30624
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Втулка стабілізатора (переднього) Opel Vectra B 95-03 (d=17mm), Febi Bilstein 30624. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
30624
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
30624 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — VECTRA B (36_) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i 75 л.с. | 1995–2002 |
| 1.6 i 16V 100 л.с. | 1995–2002 |
| 1.7 TD 82 л.с. | 1995–1998 |
| 1.8 i 16V 115 л.с. | 1995–2000 |
| 1.8 i 16V 125 л.с. | 2000–2002 |
| 2.0 DI 16V 82 л.с. | 1996–2002 |
| 2.0 DTI 16V 101 л.с. | 1997–2002 |
| 2.0 i 112 л.с. | 1995–2002 |
| 2.0 i 16V 136 л.с. | 1995–2000 |
| 2.2 DTI 16V 125 л.с. | 2000–2002 |
| 2.2 i 16V 147 л.с. | 2000–2002 |
| 2.2 i 16V (F19) 139 л.с. | 2000–2002 |
| 2.5 i V6 170 л.с. | 1995–2000 |
| 2.6 i V6 170 л.с. | 2000–2002 |
| i 500 2.5 194 л.с. | 1998–2000 |
| OPEL — VECTRA B Наклонная задняя часть (38_) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i 75 л.с. | 1995–2003 |
| 1.6 i 16V 101 л.с. | 1995–2002 |
| 1.7 TD 82 л.с. | 1995–1998 |
| 1.8 i 16V 116 л.с. | 1995–2000 |
| 1.8 i 16V 125 л.с. | 2000–2003 |
| 2.0 DI 16V 82 л.с. | 1996–2000 |
| 2.0 DTI 16V 101 л.с. | 1997–2003 |
| 2.0 i 112 л.с. | 1995–2002 |
| 2.0 i 16V 136 л.с. | 1995–2000 |
| 2.2 DTI 16V 120 л.с. | 2000–2002 |
| 2.2 DTI 16V 125 л.с. | 2000–2003 |
| 2.2 i 16V 147 л.с. | 2000–2003 |
| 2.2 i 16V (F68) 139 л.с. | 2000–2002 |
| 2.5 196 л.с. | 1999–2000 |
| 2.5 i V6 170 л.с. | 1995–2000 |
| 2.6 i V6 170 л.с. | 2000–2003 |
| OPEL — VECTRA B универсал (31_) (16) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 i 75 л.с. | 1996–2000 |
| 1.6 i 16V 100 л.с. | 1996–2002 |
| 1.7 TD 82 л.с. | 1996–1997 |
| 1.8 i 16V 115 л.с. | 1996–2000 |
| 1.8 i 16V 125 л.с. | 2000–2003 |
| 2.0 DI 16V 82 л.с. | 1996–2000 |
| 2.0 DTI 16V 101 л.с. | 1997–2003 |
| 2.0 i 112 л.с. | 1996–2002 |
| 2.0 i 16V 136 л.с. | 1996–2000 |
| 2.2 DTI 16V 120 л.с. | 2000–2002 |
| 2.2 DTI 16V 125 л.с. | 2000–2003 |
| 2.2 i 16V 147 л.с. | 2000–2003 |
| 2.2 i 16V (F35) 139 л.с. | 2000–2002 |
| 2.5 i V6 170 л.с. | 1996–2000 |
| 2.6 i V6 170 л.с. | 2000–2003 |
| i 500 2.5 194 л.с. | 1998–2000 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 30624 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 009191649, 009191649, 03 50 086, 035-00168, 09191649, 09191649, 110171810, 1214246, 15252AP, 20407244/S, 205 467, 3 50 086, 31492, 37745, 40 93 0624, 412641, 60430, 614 615 0004, 809824, 9191649, 9191649, BC-OP-BS062, BC-SB 348, BSG 65-700-219, BU6501 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 41 мм |
| Матеріал | Гума |
| Ширина | 40 мм |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Vectra |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина [мм] | 41 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина (мм) | 37 |
| Ширина [мм] | 40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 158,24 ₴




