
Втулка стабілізатора (переднього) BMW X5 (E53) 00-06 (d=29mm), Febi Bilstein 27160
280,13 ₴
- Готово до відправки
- Код: 27160
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Втулка стабілізатора (переднього) BMW X5 (E53) 00-06 (d=29mm), Febi Bilstein 27160. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
27160
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
27160 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — X5 (E53) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 d 184 л.с. | 2001–н.в. |
| 3.0 d 218 л.с. | 2003–н.в. |
| 3.0 i 231 л.с. | 2000–н.в. |
| 4.4 i 286 л.с. | 2000–н.в. |
| 4.4 i 320 л.с. | 2003–н.в. |
| 4.6 is 347 л.с. | 2002–н.в. |
| 4.8 is 360 л.с. | 2004–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 27160 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 003-50-14013, 035-00060, 08.31.061, 1214147, 20 92 7160, 2306211, 27164, 300 313 5109, 31 35 1 097 021, 35909, 37682, 40088, 411708, 501 792, 510654, 52072908, 590353, 60144, 65-02485, 71686, 7210M-PCS-MS, 72-2915, 75-24209, 79-00462-SX, 80004938 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 54 мм |
| Матеріал | Гума |
| Ширина | 65 мм |
| Внутрішній діаметр | 29 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.154 кг |
| Довжина [мм] | 54 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Ширина [мм] | 65 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280,13 ₴


