
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/ззаду) Citroen C1/Peugeot 107 05-14, Febi Bilstein 30035
522,78 ₴
- В наявності
- Код: 30035
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (переднього/знизу/ззаду) Citroen C1/Peugeot 107 05-14, Febi Bilstein 30035. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
30035
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
30035 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| CITROEN — C1 (PM_, PN_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 68 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.4 HDi 54 л.с. | 2005–н.в. |
| CITROEN — C1 II (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 VTi 68 69 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.0 VTi 72 72 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.2 VTi 82 82 л.с. | 2014–н.в. |
| PEUGEOT — 107 (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 68 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.4 HDi 54 л.с. | 2005–н.в. |
| PEUGEOT — 108 (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 VTi 69 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.0 VTi 72 72 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.2 82 л.с. | 2014–н.в. |
| TOYOTA — AYGO (PAB4_, KGB4_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 69 л.с. | 2014–н.в. |
| TOYOTA — AYGO (WNB1_, KGB1_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 (KGB10) 68 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.4 HDi (WNB10) 54 л.с. | 2005–2010 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 30035 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0101-KGB10B, 017-02502, 05249, 11-14 610 0046, 1215762, 1415.80, 1415.80, 1457, 16 141 914 80, 16 141 914 80, 16 141 914 80 SK3, 16 141 914 80 SK3, 20.SB.819, 20010AP, 2307-0844, 251T0443, 270917, 30-14 610 0042, 3520.Q2, 3520.Q2, 3520.Q2 SK3 |
| Стан | Новий |
| Діаметр внутрішній | 19 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Діаметр зовнішній | 28 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Toyota |
| Сумісність з моделлю | 108, C1, 107 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.287 кг |
| Внутрішній діаметр | 19 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 28 |
| Сторона встановлення | передній міст праворуч |
| Товщина (мм) | 62 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 522,78 ₴



