
Втулка стабілізатора (переднього) Nissan X-Trail 01-08 (d=25mm), Febi Bilstein 42537
161,67 ₴
- Готово до відправки
- Код: 42537
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Втулка стабілізатора (переднього) Nissan X-Trail 01-08 (d=25mm), Febi Bilstein 42537. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
42537
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
42537 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| NISSAN — X-TRAIL (T30) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 4x4 150 л.с. | 2001–2013 |
| 2.5 4x4 179 л.с. | 2002–2013 |
| 2.0 4x4 140 л.с. | 2001–н.в. |
| 2.2 dCi 136 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 dCi 4x4 136 л.с. | 2003–н.в. |
| 2.2 Di 4x4 114 л.с. | 2001–н.в. |
| 2.5 4x4 165 л.с. | 2002–н.в. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 42537 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 035-00124, 16565, 2306338, 27044AP, 36-14 615 0001, 412782, 4234045, 4234045, 50221, 5102231, 517511, 540176, 54613-8H318, 65-12359, 701 887, 72-3896, 75-26909, 819 0265 10, 82 94 2537, 841817, 89-74093-SX, ADN180509, AWS1403, CSRM3139, F8-8281 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 50 мм |
| Матеріал | Гума |
| Ширина | 38 мм |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина [мм] | 50 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Товщина (мм) | 41 |
| Ширина [мм] | 38 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 161,67 ₴






