
Сайлентблок балки (задньої) BMW 3 (E36/E46) 90-05, Febi Bilstein 14923
391,72 ₴
- В наявності
- Код: 14923
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок балки (задньої) BMW 3 (E36/E46) 90-05, Febi Bilstein 14923. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
14923
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
14923 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 3 (E36) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 i 100 л.с. | 1990–1993 |
| 316 i 102 л.с. | 1993–1998 |
| 318 i 113 л.с. | 1990–1993 |
| 318 i 115 л.с. | 1993–1998 |
| 318 is 140 л.с. | 1993–1998 |
| 318 is 140 л.с. | 1995–1998 |
| 318 tds 90 л.с. | 1995–1998 |
| 320 i 150 л.с. | 1990–1998 |
| 323 i 170 л.с. | 1995–1998 |
| 325 i 192 л.с. | 1990–1995 |
| 325 td 115 л.с. | 1991–1998 |
| 325 tds 143 л.с. | 1993–1998 |
| 328 i 193 л.с. | 1995–1998 |
| M3 3.0 286 л.с. | 1994–1995 |
| M3 3.2 321 л.с. | 1995–1998 |
| BMW — 3 (E46) (21) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 i 105 л.с. | 1998–2005 |
| 316 i 105 л.с. | 2000–2005 |
| 316 i 115 л.с. | 2002–2005 |
| 318 d 116 л.с. | 2001–2003 |
| 318 d 116 л.с. | 2003–2005 |
| 318 i 118 л.с. | 1998–2001 |
| 318 i 143 л.с. | 2001–2005 |
| 320 d 136 л.с. | 1998–2001 |
| 320 d 150 л.с. | 2001–2005 |
| 320 i 150 л.с. | 1998–2000 |
| 320 i 170 л.с. | 2000–2005 |
| 323 i 170 л.с. | 1998–2000 |
| 325 i 192 л.с. | 2000–2005 |
| 325 xi 192 л.с. | 2000–2005 |
| 328 i 193 л.с. | 1998–2000 |
| 330 d 184 л.с. | 1999–2005 |
| 330 d 204 л.с. | 2003–2005 |
| 330 i 231 л.с. | 2000–2005 |
| 330 xd 184 л.с. | 2000–2005 |
| 330 xd 204 л.с. | 2003–2005 |
| 330 xi 231 л.с. | 2000–2005 |
| BMW — 3 Touring (E36) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 i 102 л.с. | 1996–1999 |
| 318 i 116 л.с. | 1995–1999 |
| 318 tds 90 л.с. | 1995–1999 |
| 320 i 150 л.с. | 1995–1999 |
| 323 i 170 л.с. | 1995–1999 |
| 325 tds 143 л.с. | 1995–1999 |
| 328 i 193 л.с. | 1995–1999 |
| BMW — 3 кабрио (E36) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 318 i 115 л.с. | 1994–1999 |
| 320 i 150 л.с. | 1993–1999 |
| 323 i 170 л.с. | 1995–1999 |
| 325 i 192 л.с. | 1993–1995 |
| 328 i 193 л.с. | 1995–1999 |
| M3 3.0 286 л.с. | 1994–1995 |
| M3 3.2 321 л.с. | 1995–1999 |
| BMW — 3 купе (E36) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 316 i 102 л.с. | 1993–1999 |
| 318 is 140 л.с. | 1992–1995 |
| 318 is 140 л.с. | 1995–1999 |
| 318is 193 л.с. | 1995–1999 |
| 320 i 150 л.с. | 1992–1999 |
| 323 i 170 л.с. | 1995–1999 |
| 325 i 192 л.с. | 1992–1999 |
| M3 3.0 286 л.с. | 1992–1995 |
| M3 3.0 295 л.с. | 1995–1995 |
| M3 3.2 321 л.с. | 1995–1999 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 14923 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 003-50-02911, 01021, 03.SB.556, 05786, 08.32.018, 12407146/S, 13206 01, 1450300400, 1703, 18551AP, 20 79 0044, 200829, 2307-0250, 2388, 251T0019, 27012, 270457, 27191 01, 27191-PCS-MS, 33 32 1 097 009, 33 32 1 137 806, 33 32 6 770 786, 33934, 37-22747 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 50 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 62 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, X3 |
| Користувацькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 12 |
| Довжина [мм] | 50 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 62 |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Тип важеля | для поздовжнього важеля |
Інформація для замовлення
- Ціна: 391,72 ₴


