
Сайлентблок важеля (переднього/знизу) MB E-class (W211) (повздовжнього), Febi Bilstein 27880
1 251,13 ₴
- В наявності
- Код: 27880
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (переднього/знизу) MB E-class (W211) (повздовжнього), Febi Bilstein 27880. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
27880
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
27880 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MERCEDES-BENZ — CLS (C219) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| CLS 280 (219.354) 231 л.с. | 2008–2010 |
| CLS 300 (219.354) 231 л.с. | 2009–2010 |
| CLS 320 CDI (219.322) 224 л.с. | 2005–2010 |
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS (W211) (25) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| E 200 CDI (211.004) 102 л.с. | 2002–2008 |
| E 200 CDI (211.004) 122 л.с. | 2002–2008 |
| E 200 CDI (211.007) 136 л.с. | 2006–2008 |
| E 200 Kompressor (211.041) 184 л.с. | 2006–2008 |
| E 200 Kompressor (211.042) 163 л.с. | 2002–2008 |
| E 200 NGT (211.041) 163 л.с. | 2004–2008 |
| E 220 CDI 163 л.с. | 2003–2008 |
| E 220 CDI (211.006) 136 л.с. | 2002–2008 |
| E 220 CDI (211.006) 150 л.с. | 2002–2008 |
| E 220 CDI (211.008) 170 л.с. | 2006–2008 |
| E 230 (211.052) 204 л.с. | 2007–2008 |
| E 240 (211.061) 177 л.с. | 2002–2008 |
| E 270 CDI (211.016) 177 л.с. | 2002–2008 |
| E 280 (211.054) 231 л.с. | 2005–2008 |
| E 280 CDI (211.020) 190 л.с. | 2005–2008 |
| E 280 CDI (211.023) 177 л.с. | 2004–2008 |
| E 300 BlueTEC 211 л.с. | 2007–2008 |
| E 320 (211.065) 224 л.с. | 2002–2008 |
| E 320 CDI (211.022) 224 л.с. | 2005–2008 |
| E 320 CDI (211.026) 204 л.с. | 2002–2008 |
| E 350 (211.056) 272 л.с. | 2005–2008 |
| E 350 CGI (211.057) 292 л.с. | 2007–2008 |
| E 400 CDI (211.028) 260 л.с. | 2003–2008 |
| E 420 CDI (211.029) 314 л.с. | 2006–2008 |
| E 500 (211.070) 306 л.с. | 2002–2008 |
| MERCEDES-BENZ — E-CLASS T-Model (S211) (19) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 350 CGI (211.257) 292 л.с. | 2006–2009 |
| E 200 CDI (211.207) 136 л.с. | 2006–2009 |
| E 200 Kompressor (211.241) 184 л.с. | 2006–2009 |
| E 200 T Kompressor (211.242) 163 л.с. | 2003–2009 |
| E 220 CDI (211.206) 136 л.с. | 2003–2009 |
| E 220 T CDI 163 л.с. | 2003–2009 |
| E 220 T CDI (211.206) 150 л.с. | 2003–2009 |
| E 220 T CDI (211.208) 170 л.с. | 2006–2009 |
| E 230 T (211.252) 204 л.с. | 2007–2009 |
| E 240 T (211.261) 177 л.с. | 2003–2009 |
| E 270 T CDI (211.216) 177 л.с. | 2003–2009 |
| E 280 T (211.254) 231 л.с. | 2005–2009 |
| E 280 T CDI (211.220) 190 л.с. | 2005–2009 |
| E 280 T CDI (211.223) 177 л.с. | 2004–2009 |
| E 320 T (211.265) 224 л.с. | 2003–2009 |
| E 320 T CDI (211.222) 224 л.с. | 2005–2009 |
| E 320 T CDI (211.226) 204 л.с. | 2003–2009 |
| E 350 T (211.256) 272 л.с. | 2005–2009 |
| E 500 T (211.270) 306 л.с. | 2003–2009 |
| MERCEDES-BENZ — SL (R230) (9) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 280 231 л.с. | 2008–2012 |
| 300 231 л.с. | 2009–2012 |
| 350 272 л.с. | 2006–2012 |
| 350 316 л.с. | 2008–2012 |
| 350 (230.467) 245 л.с. | 2003–2012 |
| 500 388 л.с. | 2006–2012 |
| 500 (230.475) 306 л.с. | 2001–2012 |
| 600 517 л.с. | 2006–2012 |
| 600 (230.476) 500 л.с. | 2003–2012 |
| MERCEDES-BENZ — SL (R231) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 350 (231.457) 306 л.с. | 2012–н.в. |
| 400 (231.465) 333 л.с. | 2014–н.в. |
| 500 (231.473) | 2015–н.в. |
| 500 (231.473) 435 л.с. | 2012–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 27880 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 001-10-17194, 014 033 0115/HD, 014 033 0157, 017-00388, 02.31.053, 10 92 7880, 1215711, 1321, 15.SB.720, 15863, 1900141, 2033331014, 210169, 211 333 29 14, 2256151, 2307-0304, 24360AP, 24565, 251T0274, 270579, 30836-PCS-MS, 38MR0705, 401 019, 411042 |
| Стан | Новий |
| Діаметр внутрішній | 24 мм |
| Діаметр зовнішній | 34 мм |
| Тип кріплення | Гідравлічне |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.528 кг |
| Внутрішній діаметр | 24 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 34 |
| Сторона встановлення | з обох боків |
| Тип встановлення | Гідроопора |
| Товщина (мм) | 80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 251,13 ₴


