
Фільтр повітряний BMW 3 (E36/46)/ 5 E39/X3, Febi Bilstein 27030
274,03 ₴
- В наявності
- Код: 27030
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний BMW 3 (E36/46)/ 5 E39/X3
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 27030 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 08.14.004, 121-06021, 13 72 1 730 449, 13 72 1 730 946, 13 72 1 744 869, 13 72 1 744 869, 1500456, 2133055, 25114-LF-PCS-MS, 26-0003, 312 137 2005, 312 137 2012, 500 235, 50013178, 585074, 60493, 70330, 71-00343-SX, 8A0078, A0069, A60411, ADB112237 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 246 мм |
| Ширина | 179 мм |
| Висота | 58 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | Z3, Z4, X3, 3, 7-Series |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота [мм] | 58 |
| Довжина [мм] | 246 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 179 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 274,03 ₴





