
Сайлентблок важеля (переднього/ззаду) VW Passat 05-, Febi Bilstein 30691
943,89 ₴
- В наявності
- Код: 30691
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (переднього/ззаду) VW Passat 05-, Febi Bilstein 30691. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
30691
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
30691 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — PASSAT (362) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TSI 122 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 TSI 160 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TSI EcoFuel 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 TSI MultiFuel 160 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 TSI 160 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 170 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 177 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TSI 210 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 FSI 4motion 300 л.с. | 2011–н.в. |
| VW — PASSAT (3C2) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TSI 122 л.с. | 2007–2010 |
| 1.4 TSI EcoFuel 150 л.с. | 2009–2010 |
| 1.6 102 л.с. | 2005–2010 |
| 1.6 FSI 115 л.с. | 2005–2008 |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2009–2010 |
| 1.8 TSI 160 л.с. | 2007–2010 |
| VW — PASSAT Variant (365) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TSI 122 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 TSI 160 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TSI EcoFuel 150 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 TSI MultiFuel 160 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.8 TSI 160 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 177 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 170 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 177 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TSI 210 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.6 FSI 4motion 300 л.с. | 2011–н.в. |
| VW — PASSAT Variant (3C5) (24) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 TSI 122 л.с. | 2007–2010 |
| 1.4 TSI EcoFuel 150 л.с. | 2009–2010 |
| 1.6 102 л.с. | 2005–2010 |
| 1.6 FSI 115 л.с. | 2005–2008 |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2009–2010 |
| 1.8 TSI 160 л.с. | 2007–2011 |
| 1.8 TSI 152 л.с. | 2009–2010 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2005–2008 |
| 2.0 BlueTDI 143 л.с. | 2009–2010 |
| 2.0 FSI 150 л.с. | 2005–2010 |
| 2.0 FSI 200 л.с. | 2005–2010 |
| 2.0 FSI 4motion 150 л.с. | 2005–2010 |
| 2.0 TDI 122 л.с. | 2005–2006 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2009 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2005–2010 |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2005–2010 |
| 2.0 TDI 120 л.с. | 2005–2007 |
| 2.0 TDI 110 л.с. | 2008–2010 |
| 2.0 TDI 16V 140 л.с. | 2005–2010 |
| 2.0 TDI 16V 4motion 140 л.с. | 2005–2010 |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2005–2009 |
| 2.0 TDI 4motion 170 л.с. | 2009–2010 |
| 3.2 FSI 4motion 250 л.с. | 2005–2010 |
| 3.6 R36 4motion 300 л.с. | 2007–2010 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 30691 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 017-90929, 05342, 07.31.277, 100 610 0014/HD, 100 610 0044, 110046610, 1215778, 1503, 17786, 19471AP, 21122, 2256007, 2301-009, 2301-009X, 2307-0543, 251T0010, 2628, 270841, 2900022, 30 93 0691, 31.SB.800, 34711 01, 34711-PCS-MS, 37-06112-5, 38VW1606 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 64 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Ширина | 71 мм |
| Діаметр зовнішній | 79 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Tiguan, Q3, Passat, Alhambra |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина [мм] | 64 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з кронштейном |
| Зовнішній діаметр [мм] | 79 |
| Сторона встановлення | передній міст праворуч |
| Товщина (мм) | 51 |
| Ширина [мм] | 71 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 943,89 ₴



