
Втулка стабілізатора (заднього) Opel Omega A 86-94/ Vectra A 88-95 (d=28mm), Febi Bilstein 15621
31,35 ₴
- В наявності
- Код: 15621
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Втулка стабілізатора (заднього) Opel Omega A 86-94/ Vectra A 88-95 (d=28mm), Febi Bilstein 15621. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
15621
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
15621 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| OPEL — OMEGA A (16_, 17_, 19_) (20) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 115 л.с. | 1986–1994 |
| 1.8 88 л.с. | 1987–1994 |
| 1.8 N 82 л.с. | 1986–1987 |
| 1.8 S 90 л.с. | 1986–1994 |
| 2.0 122 л.с. | 1986–1994 |
| 2.0 99 л.с. | 1990–1994 |
| 2.0 100 л.с. | 1990–1994 |
| 2.0 i 115 л.с. | 1986–1994 |
| 2.3 D 73 л.с. | 1986–1994 |
| 2.3 TD 90 л.с. | 1986–1988 |
| 2.3 TD Interc. 100 л.с. | 1988–1994 |
| 2.4 i 125 л.с. | 1988–1994 |
| 2.6 i 150 л.с. | 1990–1994 |
| 3.0 (3000) 156 л.с. | 1987–1987 |
| 3.0 (3000) 177 л.с. | 1987–1990 |
| 3.0 (3000) KAT 177 л.с. | 1988–1994 |
| 3.0 24V (3000) 200 л.с. | 1989–1994 |
| 3.0 24V (3000) 204 л.с. | 1989–1994 |
| 3.0 24V Evolution500 230 л.с. | 1991–1992 |
| 3.6 24V Lotus 377 л.с. | 1990–1992 |
| OPEL — OMEGA A универсал (66_, 67_) (18) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.8 115 л.с. | 1986–1994 |
| 1.8 88 л.с. | 1987–1994 |
| 1.8 N 82 л.с. | 1986–1987 |
| 1.8 S 90 л.с. | 1986–1994 |
| 2.0 122 л.с. | 1986–1994 |
| 2.0 100 л.с. | 1990–1994 |
| 2.0 i 115 л.с. | 1986–1994 |
| 2.0 i 99 л.с. | 1990–1994 |
| 2.3 D 73 л.с. | 1986–1994 |
| 2.3 TD 90 л.с. | 1986–1988 |
| 2.3 TD Interc. 100 л.с. | 1988–1994 |
| 2.4 i 125 л.с. | 1988–1994 |
| 2.6 i 150 л.с. | 1990–1994 |
| 3.0 177 л.с. | 1987–1990 |
| 3.0 156 л.с. | 1987–1994 |
| 3.0 24V 200 л.с. | 1989–1994 |
| 3.0 24V Omega 3000 204 л.с. | 1988–1994 |
| 3.0 KAT 177 л.с. | 1987–1994 |
| OPEL — OMEGA B (25_, 26_, 27_) (13) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 116 л.с. | 1994–1999 |
| 2.0 115 л.с. | 1994–2000 |
| 2.0 16V 136 л.с. | 1994–1999 |
| 2.0 DTI 16V 101 л.с. | 1997–2000 |
| 2.2 16V 144 л.с. | 1999–2003 |
| 2.2 DTI 16V 110 л.с. | 2000–2003 |
| 2.2 DTI 16V 120 л.с. | 2000–2003 |
| 2.5 DTI 150 л.с. | 2001–2003 |
| 2.5 TD 130 л.с. | 1994–2003 |
| 2.5 V6 170 л.с. | 1994–2000 |
| 2.6 V6 180 л.с. | 2000–2003 |
| 3.0 V6 211 л.с. | 1994–2001 |
| 3.2 V6 218 л.с. | 2001–2003 |
| OPEL — OMEGA B универсал (21_, 22_, 23_) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 116 л.с. | 1994–1999 |
| 2.0 16V 136 л.с. | 1994–1999 |
| 2.0 DTI 16V 101 л.с. | 1997–2000 |
| OPEL — SENATOR B (29_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 i 140 л.с. | 1990–1993 |
| 2.6 i 150 л.с. | 1990–1993 |
| 3.0 156 л.с. | 1987–1993 |
| 3.0 177 л.с. | 1988–1990 |
| 3.0 24V 204 л.с. | 1989–1993 |
| 3.0 i KAT 177 л.с. | 1988–1993 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 15621 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 006655341, 006655341, 04 44 325, 04 44 336, 06655341, 06655341, 090343305, 090343305, 1214243, 16590AP, 28428, 28841, 36171, 4 44 325, 4 44 336, 40 79 0020, 480538, 50166, 517595, 59448, 6655341, 6655341, 79-00083-SX, 819 0025 10, 90343305, 90343305 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 28 мм |
| Матеріал | Гума |
| Внутрішній діаметр | 13 мм |
| Зовнішній діаметр | 26 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Vectra |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина [мм] | 28 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 26 |
| Сторона встановлення | Задний мост |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31,35 ₴




