
Сайлентблок важеля (переднього/ззаду) VW Caddy 03- (R), Febi Bilstein 27071
922,25 ₴
- Готово до відправки
- Код: 27071
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (переднього/ззаду) VW Caddy 03- (R), Febi Bilstein 27071. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
27071
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
27071 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — A3 (8P1) (22) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2010–2012 |
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2007–2012 |
| 1.6 102 л.с. | 2003–2012 |
| 1.6 FSI 115 л.с. | 2003–2007 |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2009–2012 |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2009–2012 |
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2006–2012 |
| 1.8 TFSI quattro 160 л.с. | 2008–2012 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2003–2010 |
| 2.0 FSI 150 л.с. | 2003–2008 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2003–2012 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2008 |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2006–2012 |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI 16V 140 л.с. | 2003–2012 |
| 2.0 TDI 16V quattro 140 л.с. | 2004–2012 |
| 2.0 TDI quattro 136 л.с. | 2003–2008 |
| 2.0 TDI quattro 140 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI quattro 170 л.с. | 2006–2012 |
| 2.0 TFSI 200 л.с. | 2004–2012 |
| 2.0 TFSI quattro 200 л.с. | 2004–2012 |
| 3.2 V6 quattro 250 л.с. | 2003–2009 |
| AUDI — A3 Sportback (8PA) (20) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2010–2013 |
| 1.4 TFSI 125 л.с. | 2007–2013 |
| 1.6 102 л.с. | 2004–2013 |
| 1.6 FSI 115 л.с. | 2004–2007 |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2009–2013 |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2009–2013 |
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2006–2013 |
| 1.8 TFSI quattro 160 л.с. | 2008–2013 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2004–2010 |
| 2.0 FSI 150 л.с. | 2004–2008 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–2008 |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2006–2013 |
| 2.0 TDI 163 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI 16V 140 л.с. | 2004–2013 |
| 2.0 TDI 16V quattro 140 л.с. | 2005–2013 |
| 2.0 TDI quattro 140 л.с. | 2006–2008 |
| 2.0 TDI quattro 170 л.с. | 2006–2013 |
| 2.0 TFSI 200 л.с. | 2004–2013 |
| 2.0 TFSI quattro 200 л.с. | 2004–2013 |
| 3.2 V6 quattro 250 л.с. | 2004–2009 |
| AUDI — A3 кабрио (8P7) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TFSI 105 л.с. | 2010–2013 |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2009–2013 |
| 1.8 TFSI 160 л.с. | 2008–2013 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2008–2009 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2008–2013 |
| 2.0 TFSI 200 л.с. | 2008–2013 |
| SEAT — ALTEA (5P1) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 102 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 FSI 150 л.с. | 2004–2009 |
| 2.0 TDI 136 л.с. | 2004–2009 |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 TDI 170 л.с. | 2006–н.в. |
| 2.0 TDI 16V 140 л.с. | 2004–н.в. |
| 2.0 TFSI 200 л.с. | 2006–2009 |
| SEAT — LEON (1P1) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.9 TDI 90 л.с. | 2007–2010 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2005–н.в. |
| 2.0 TDI 16V 140 л.с. | 2005–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 27071 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 001-10-22234, 017-05995-151, 02.SB.102, 04863, 07.31.161, 100 199 0086/HD, 100 610 0027/HD, 100 610 0042, 100 610 0043, 1100030, 110046710, 1215717, 15597AP, 1622, 176305, 17772, 1K0 199 232 G, 1K0 199 232 G, 1K0 199 232 G, 1K0 199 232 G, 1K0 199 232 J |
| Стан | Новий |
| Ширина | 170 мм |
| Діаметр зовнішній | 79 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Caddy, Touran, Jetta, Octavia, A3, Scirocco, Leon, Golf, Yeti, Eos, Altea |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Алюміній |
| Вага (кг) | 0.635 кг |
| Ширина [мм] | 170 |
| Сторона встановлення | ззаду |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з кронштейном |
| Зовнішній діаметр [мм] | 79 |
| парні номери артикулів | 27069 |
| Товщина (мм) | 50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 922,25 ₴





