
Сайлентблок важеля (переднього/ззаду) Fiat Ducato/Peugeot Boxer/Citroen Jumper 94-06, Febi Bilstein 21611
601,75 ₴
- В наявності
- Код: 21611
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля (переднього/ззаду) Fiat Ducato/Peugeot Boxer/Citroen Jumper 94-06
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 21611 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 017-00226, 02873, 030305, 05.SB.261, 110127710, 11-14 610 0027, 12.63700, 1320755080, 1320755080 SK, 1338373080, 1400012, 14890AP, 1961, 2157, 2307-0289, 251T0125, 270115, 31414, 33001, 3523.94, 3523.94, 37-00824-5, 410298, 4235592, 47336z, 49398061 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 154 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Діаметр внутрішній | 34 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.825 кг |
| Внутрішній діаметр | 34 |
| Довжина [мм] | 154 |
| Сторона встановлення | передній міст праворуч |
| Товщина (мм) | 77 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 601,75 ₴



