
Диск гальмівний (задній) Skoda Fabia/Octavia/Roomster 98-/VW Golf IV (232x9), Febi Bilstein 18488
806,57 ₴
- В наявності
- Код: 18488
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (задній) Skoda Fabia/Octavia/Roomster 98-/VW Golf IV (232x9), Febi Bilstein 18488. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
18488
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
18488 (FEBI)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| SKODA — FABIA (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TDI 75 л.с. | 2010–2014 |
| 1.2 TSI 86 л.с. | 2010–2014 |
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2010–2014 |
| 1.4 86 л.с. | 2007–2014 |
| 1.4 TDI 80 л.с. | 2007–2010 |
| 1.4 TSI RS 180 л.с. | 2010–2014 |
| 1.6 105 л.с. | 2007–2014 |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2010–2014 |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2010–2014 |
| 1.6 TDI 75 л.с. | 2010–2014 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2007–2010 |
| SKODA — FABIA Combi (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TDI 75 л.с. | 2010–2014 |
| 1.2 TSI 86 л.с. | 2010–2014 |
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2010–2014 |
| SKODA — PRAKTIK (5J) (11) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TDI 75 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.2 TSI 86 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 86 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.4 TDI 70 л.с. | 2006–2010 |
| 1.4 TDI 80 л.с. | 2006–2010 |
| 1.6 105 л.с. | 2006–н.в. |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.9 TDI 101 л.с. | 2006–2006 |
| 1.9 TDI 105 л.с. | 2006–2010 |
| SKODA — RAPID (NH3) (15) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 75 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.2 TSI | 2015–н.в. |
| 1.2 TSI 86 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TDI | 2015–н.в. |
| 1.4 TSI | 2015–н.в. |
| 1.4 TSI 122 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 110 л.с. | 2015–2019 |
| 1.6 105 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 SRE 90 л.с. | 2015–2019 |
| 1.6 TDI | 2015–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.0 TSI 95 л.с. | 2017–2019 |
| 1.0 TSI 110 л.с. | 2017–2019 |
| SKODA — RAPID Spaceback (NH1) (14) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.0 TSI 110 л.с. | 2017–2019 |
| 1.2 75 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.2 TSI | 2015–н.в. |
| 1.2 TSI 86 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.2 TSI 105 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.4 TDI | 2015–н.в. |
| 1.4 TSI | 2015–н.в. |
| 1.4 TSI 122 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 105 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 SRE 110 л.с. | 2015–2019 |
| 1.6 TDI | 2015–н.в. |
| 1.6 TDI 105 л.с. | 2012–н.в. |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.0 TSI 95 л.с. | 2017–2019 |
| SKODA — ROOMSTER Praktik (5J) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.2 TDI 75 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.2 TSI 86 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.4 86 л.с. | 2007–н.в. |
| 1.4 TDI 70 л.с. | 2007–2010 |
| 1.4 TDI 80 л.с. | 2007–2010 |
| 1.6 TDI 90 л.с. | 2010–н.в. |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Товщина | 40.37 мм |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 18488 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 07.35.059, 08.7165.11, 08.7165.14, 08.7165.1X, 08.7165.75, 107 683, 108661, 115 523 0037, 115 523 0037/PD, 120017110, 142.2100, 142.749, 14699 E, 14699 V, 14699 X, 15837, 15837C, 16883, 186597, 19-0749, 19-0749MAX, 19-0749SPORT, 1J0 615 601 P |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 10 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Тип | Невентильовані |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Cordoba, Polo, Toledo, Rapid, A1, Fabia, Golf, Roomster, New Beetle, Ibiza |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2.6 кг |
| Сторона встановлення | Задний мост |
| Зовнішній діаметр [мм] | 230 |
| Мінімальна товщина [мм] | 7 |
| Діаметр центрування [мм] | 65 |
| Товщина (мм) | 40,37 |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 9 |
| Кількість кріпильних отворів | 1 |
| Ø фаски [мм] | 100 |
| Тип гальмівного диска | цілісний |
| Кількість отворів у диску колеса | 5 |
| Поверхня | з покриттям |
Інформація для замовлення
- Ціна: 806,57 ₴




