
Фільтр повітряний Daewoo Lanos 1.4-1.6 97-10/Nexia 1.5 08-, WIX Filters WA6250
305,24 ₴
- В наявності
- Код: WA6250
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Daewoo Lanos 1.4-1.6 97-10/Nexia 1.5 08-, WIX Filters WA6250. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
WA6250
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
WA6250 (FILTERS)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| DAEWOO — LANOS (KLAT) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 1997–н.в. |
| 1.5 86 л.с. | 1997–н.в. |
| 1.6 16V 106 л.с. | 1997–н.в. |
| 1.5 99 л.с. | 1997–1999 |
| DAEWOO — LANOS седан (KLAT) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 1997–н.в. |
| 1.5 86 л.с. | 1997–н.в. |
| 1.6 16V 106 л.с. | 1997–н.в. |
| DAEWOO — NEXIA седан (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 80 л.с. | 2008–н.в. |
| FSO — LANOS седан (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.6 16V 106 л.с. | 2004–2008 |
| ZAZ — LANOS PICK-UP (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.5 86 л.с. | 2004–н.в. |
| ZAZ — LANOS Наклонная задняя часть (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.5 86 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.6 16V 106 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.4 (TA48WP) 101 л.с. | 2011–2017 |
| 1.5 16V (TF485P10) 109 л.с. | 2011–2017 |
| ZAZ — LANOS седан (5) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 75 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.4 (TA69W0) 101 л.с. | 2011–2017 |
| 1.5 86 л.с. | 2004–2017 |
| 1.5 16V (TF695010) 109 л.с. | 2011–2017 |
| 1.6 16V 106 л.с. | 2004–н.в. |
| ZAZ — SENS (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 71 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.3 LPG 65 л.с. | 2007–н.в. |
| ZAZ — SENS Наклонная задняя часть (TF_) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 71 л.с. | 2004–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA6250 |
| Виробник | WIX Filters |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 213 мм |
| Ширина | 203 мм |
| Висота | 40 мм |
| Сумісність з маркою | ЗАЗ |
| Сумісність з моделлю | Lanos, Nexia, Sens |
| Користувацькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 40 |
| Довжина [мм] | 213 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 203 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 305,24 ₴




