
Фільтр повітряний Hyundai Accent 1.4-1.6 06-10/Kia Rio 1.4-1.6 05-, WIX Filters WA9615
228,41 ₴
- Готово до відправки
- Код: WA9615
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Hyundai Accent 1.4-1.6 06-10/Kia Rio 1.4-1.6 05-, WIX Filters WA9615. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
WA9615
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
WA9615 (FILTERS)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| HYUNDAI — ACCENT III (MC) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 GL 97 л.с. | 2005–2010 |
| 1.6 GLS 112 л.с. | 2005–2010 |
| HYUNDAI — ACCENT III седан (MC) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 GL 97 л.с. | 2005–2010 |
| 1.6 GLS 112 л.с. | 2005–2010 |
| HYUNDAI — EQUUS / CENTENNIAL (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 4.5 265 л.с. | 1999–2003 |
| KIA — RIO II (JB) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 97 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 CVVT 112 л.с. | 2005–н.в. |
| KIA — RIO II седан (JB) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.4 16V 97 л.с. | 2005–н.в. |
| 1.6 16V 112 л.с. | 2005–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA9615 |
| Виробник | WIX Filters |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 265 мм |
| Ширина | 134 мм |
| Висота | 56 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Accent, Rio |
Інформація для замовлення
- Ціна: 228,41 ₴




