
Фільтр паливний Audi Q5 2.0/3.0TDI 08-18, WIX Filters WF8486
769,52 ₴
- В наявності
- Код: WF8486
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Audi Q5 2.0/3.0TDI 08-18, WIX Filters WF8486. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
WF8486
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
WF8486 (FILTERS)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — Q5 (8R) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDI 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 170 л.с. | 2008–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 177 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI quattro 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 245 л.с. | 2012–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 250 л.с. | 2012–н.в. |
| 3.0 TDI quattro 258 л.с. | 2013–н.в. |
| SQ5 TDI quattro 313 л.с. | 2012–н.в. |
| PORSCHE — MACAN (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 S Diesel 211 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 S Diesel 250 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 S Diesel 258 л.с. | 2014–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WIX Filters |
| Код запчастини | WF8486 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 153071762624, 1643629180, 26-1097, 38677, 63804, 8R0 127 400 A, ADV182304, BFF8185, BSG 90-130-021, D20580, DFF0205, DP1110.13.0293, EFF290D, ELG5460, FCS777, FE0794, FN580, FP5930, GS1195, H396WK, KL 916, KL 916, LFDF270, LFDF270, LVFF751, M694 |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 249 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Сумісність з маркою | Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Q5 |
| Користувацькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 249 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 55 |
| Виготовлення фільтра | Прямоточний фільтр |
| Випускн.-Ø [мм] | 8 |
| Впускн. Ø [мм] | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 769,52 ₴




