
Фільтр повітряний Chevrolet Lacetti 1.4-1.8 16V 04-13/Daewoo Nubira 1.6 LPG 05-10/Nexia 1.6 08-, WIX Filters WA9440
331,93 ₴
- Готово до відправки
- Код: WA9440
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Купуючи запчастини у нас, ви можете бути впевнені, що отримаєте оригінальну продукцію для вашого автомобіля.
Ми розуміємо, наскільки важливо використовувати якісні деталі, щоб забезпечити надійну роботу вашого транспортного засобу та продовжити термін його служби. Тому пропонуємо лише перевірені, оригінальні запчастини, які відповідають найвищим стандартам виробників. Обирайте якість та надійність – обирайте нас!
- Назва деталі - Фільтр повітряний Chevrolet Lacetti 1.4-1.8 16V 04-13/Daewoo Nubira 1.6 LPG 05-10/Nexia 1.6 08-
- Виробник - WIX Filters
- Артикул - WA9440
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA9440 |
| Виробник | WIX Filters |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 222 мм |
| Ширина | 304 мм |
| Висота | 36 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Gentra, Nubira, Nexia, Lacetti |
Інформація для замовлення
- Ціна: 331,93 ₴




