
Фільтр повітряний BMW X5 (E70) 3.0d (M57) 07-13, WIX Filters WA9656
740,32 ₴
- В наявності
- Код: WA9656
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний BMW X5 (E70) 3.0d (M57) 07-13, WIX Filters WA9656. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
WA9656
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
WA9656 (FILTERS)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — X5 (E70) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.0 sd 286 л.с. | 2007–2009 |
| xDrive 35 d 286 л.с. | 2008–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA9656 |
| Виробник | WIX Filters |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 324 мм |
| Ширина | 256 мм |
| Висота | 57 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5 |
| Користувацькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 57 |
| Довжина [мм] | 324 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 256 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 740,32 ₴




