
Фільтр повітряний Ford Transit 2.0 EcoBlue 16V 13-, WIX Filters WA9827
485,68 ₴
- Готово до відправки
- Код: WA9827
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Ford Transit 2.0 EcoBlue 16V 13-, WIX Filters WA9827. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
WA9827
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
WA9827 (FILTERS)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — TOURNEO CUSTOM автобус (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 EcoBlue 185 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 TDCi | 2015–н.в. |
| FORD — TRANSIT CUSTOM автобус (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDCi | 2015–н.в. |
| FORD — TRANSIT CUSTOM фургон (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 EcoBlue 185 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 TDCi | 2015–н.в. |
| FORD — TRANSIT c бортовой платформой/ходовая часть (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 EcoBlue 185 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 EcoBlue RWD 185 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 TDCi | 2016–н.в. |
| FORD — TRANSIT автобус (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 TDCi | 2016–н.в. |
| FORD — TRANSIT фургон (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 EcoBlue 185 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 EcoBlue RWD 185 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 TDCi | 2016–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA9827 |
| Виробник | WIX Filters |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 339 мм |
| Ширина | 299 мм |
| Висота | 45 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Custom, Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 45 |
| Довжина [мм] | 339 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 299 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 485,68 ₴




