
Фільтр повітряний Audi 100 2.4D/2.5TDI 91-94/Audi A6 2.2 Turbo/2.5TDI 94-97, WIX Filters WA6366
352,91 ₴
- В наявності
- Код: WA6366
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний Audi 100 2.4D/2.5TDI 91-94/Audi A6 2.2 Turbo/2.5TDI 94-97, WIX Filters WA6366. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
WA6366
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
WA6366 (FILTERS)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| AUDI — 100 (4A, C4) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 D 82 л.с. | 1990–1994 |
| 2.5 TDI 115 л.с. | 1990–1994 |
| AUDI — 100 Avant (4A, C4) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.4 D 82 л.с. | 1990–1994 |
| 2.5 TDI 115 л.с. | 1990–1994 |
| AUDI — A6 (4A, C4) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDI 116 л.с. | 1994–1997 |
| 2.5 TDI 140 л.с. | 1994–1997 |
| 2.5 TDI quattro 140 л.с. | 1995–1997 |
| S6 Turbo quattro 230 л.с. | 1994–1997 |
| AUDI — A6 Avant (4A, C4) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 TDI 116 л.с. | 1994–1997 |
| 2.5 TDI 140 л.с. | 1994–1997 |
| 2.5 TDI quattro 140 л.с. | 1995–1997 |
| S6 Turbo quattro 230 л.с. | 1994–1997 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA6366 |
| Виробник | WIX Filters |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 308 мм |
| Ширина | 184 мм |
| Висота | 69 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, 100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 352,91 ₴



