
Фільтр повітряний VW Beetle/Jetta III/IV 2.5 06-, WIX Filters WA9619
514,25 ₴
- Готово до відправки
- Код: WA9619
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр повітряний VW Beetle/Jetta III/IV 2.5 06-, WIX Filters WA9619. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
WA9619
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
WA9619 (FILTERS)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — BEETLE (5C1) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 170 л.с. | 2011–н.в. |
| VW — BEETLE кабрио (5C7) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 | 2011–н.в. |
| VW — JETTA I седан (1K2) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 FSI 150 л.с. | 2006–2010 |
| VW — JETTA IV (162, 163) (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.5 FSI 170 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA9619 |
| Виробник | WIX Filters |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 37 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Jetta, Beetle |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 37 |
| Довжина [мм] | 430 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 130 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 514,25 ₴




