
Фільтр повітряний Renault Trafic 1.9dCi 01-, WIX Filters WA6684
182,26 ₴
- В наявності
- Код: WA6684
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Купуючи запчастини у нас, ви можете бути впевнені, що отримаєте оригінальну продукцію для вашого автомобіля.
Ми розуміємо, наскільки важливо використовувати якісні деталі, щоб забезпечити надійну роботу вашого транспортного засобу та продовжити термін його служби. Тому пропонуємо лише перевірені, оригінальні запчастини, які відповідають найвищим стандартам виробників. Обирайте якість та надійність – обирайте нас!
- Назва деталі - Фільтр повітряний Renault Trafic 1.9dCi 01-
- Виробник - WIX Filters
- Артикул - WA6684
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA6684 |
| Виробник | WIX Filters |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 102 мм |
| Висота | 42 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Movano, Trafic, Primastar, Scenic, Vivaro, Kangoo, Master, Clio, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Висота [мм] | 42 |
| Довжина [мм] | 310 |
| Виготовлення фільтра | Фільтр-патрон |
| Ширина [мм] | 102 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 182,26 ₴








