
Фільтр паливний VW Amarok 2.0TDI 10-, WIX Filters WF8465
650,92 ₴
- Готово до відправки
- Код: WF8465
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний VW Amarok 2.0TDI 10-, WIX Filters WF8465. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
WF8465
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
WF8465 (FILTERS)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| VW — AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 BiTDI 180 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 BiTDI 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 BiTDI 4motion 163 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 BiTDI 4motion 180 л.с. | 2011–н.в. |
| 2.0 TDI 122 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 140 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 122 л.с. | 2010–н.в. |
| 2.0 TDI 4motion 140 л.с. | 2012–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WF8465 |
| Виробник | WIX Filters |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 214 мм |
| Зовнішній діаметр | 94.5 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Впускн. Ø [мм] | 10 |
| Випускн.-Ø [мм] | 10 |
| Висота [мм] | 214 |
| Виготовлення фільтра | Прямоточний фільтр |
| Зовнішній діаметр [мм] | 94,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650,92 ₴





