
Фільтр паливний Ford Fiesta 1.3-1.6 01-08, WIX Filters WF8266
341,44 ₴
- Готово до відправки
- Код: WF8266
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Ford Fiesta 1.3-1.6 01-08, WIX Filters WF8266. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
WF8266
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
WF8266 (FILTERS)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — FIESTA V (JH_, JD_) (7) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.25 16V 75 л.с. | 2002–2008 |
| 1.25 16V 70 л.с. | 2003–2008 |
| 1.3 60 л.с. | 2001–2008 |
| 1.3 69 л.с. | 2001–2008 |
| 1.4 16V 80 л.с. | 2001–2008 |
| 1.6 16V 100 л.с. | 2001–2008 |
| ST150 150 л.с. | 2005–2008 |
| FORD — FIESTA Van (1) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.3 69 л.с. | 2003–н.в. |
| FORD — FUSION (JU_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.25 75 л.с. | 2004–н.в. |
| 1.4 80 л.с. | 2002–н.в. |
| 1.4 LPG 80 л.с. | 2010–н.в. |
| 1.6 100 л.с. | 2002–н.в. |
| MAZDA — 2 (DY) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.25 75 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.4 80 л.с. | 2003–н.в. |
| 1.6 100 л.с. | 2003–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WF8266 |
| Виробник | WIX Filters |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 205 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | Fusion, Fiesta |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Впускн. Ø [мм] | 8 |
| Випускн.-Ø [мм] | 8 |
| Висота [мм] | 205 |
| Виготовлення фільтра | Прямоточний фільтр |
| Зовнішній діаметр [мм] | 55 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 341,44 ₴



