
Диск гальмівний (передній) Ford Focus/ Kuga II 07-/Connect 13- (320x25) PRO+, Textar 92282105
3 844,61 ₴
- В наявності
- Код: 92282105
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Ford Focus/ Kuga II 07-/Connect 13- (320x25) PRO+, Textar 92282105. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
92282105
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
92282105 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| FORD — ESCAPE II (DM2) (23) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 1.5 EcoBoost 4x4 150 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.5 EcoBoost 4x4 176 л.с. | 2018–н.в. |
| 1.5 TDCi 120 л.с. | 2016–н.в. |
| 1.6 EcoBoost 4x4 179 л.с. | 2012–2015 |
| 2.0 4x4 243 л.с. | 2013–2016 |
| 2.0 EcoBoost 4x4 242 л.с. | 2017–н.в. |
| 2.0 EcoBoost 4x4 230 л.с. | 2019–н.в. |
| 2.0 TDCi 115 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.5 170 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.5 EcoBoost | 2016–н.в. |
| 1.5 EcoBoost 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.5 EcoBoost 4x4 182 л.с. | 2014–н.в. |
| 1.6 EcoBoost 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 EcoBoost 4x4 150 л.с. | 2013–н.в. |
| 1.6 EcoBoost 4x4 182 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDCi 136 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDCi 140 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDCi 120 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDCi 150 л.с. | 2014–н.в. |
| 2.0 TDCi 4x4 136 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDCi 4x4 140 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDCi 4x4 163 л.с. | 2013–н.в. |
| 2.0 TDCi 4x4 150 л.с. | 2014–н.в. |
| FORD — FOCUS III (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 ST 250 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDCi 185 л.с. | 2014–н.в. |
| FORD — FOCUS III Turnier (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 2.0 ST 250 л.с. | 2012–н.в. |
| 2.0 TDCi 185 л.с. | 2014–н.в. |
| VOLVO — V40 Cross Country (526) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| D2 120 л.с. | 2015–2019 |
| D3 150 л.с. | 2012–2015 |
| D3 150 л.с. | 2015–2019 |
| D4 177 л.с. | 2012–2014 |
| D4 190 л.с. | 2014–2019 |
| T3 152 л.с. | 2015–2019 |
| T4 180 л.с. | 2013–2015 |
| T4 GTDi 180 л.с. | 2012–2016 |
| T5 254 л.с. | 2012–2016 |
| T5 214 л.с. | 2013–2015 |
| VOLVO — V40 Наклонная задняя часть (23) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| D2 | 2015–н.в. |
| D2 114 л.с. | 2012–н.в. |
| D3 | 2015–н.в. |
| D3 150 л.с. | 2012–н.в. |
| D4 177 л.с. | 2012–н.в. |
| D4 190 л.с. | 2014–н.в. |
| T2 | 2015–н.в. |
| T2 GTDi 120 л.с. | 2013–н.в. |
| T3 | 2015–н.в. |
| T3 GTDi 150 л.с. | 2012–н.в. |
| T4 180 л.с. | 2013–н.в. |
| T4 200 л.с. | 2014–н.в. |
| T4 AWD | 2014–н.в. |
| T4 AWD 180 л.с. | 2013–н.в. |
| T4 GTDi 180 л.с. | 2012–н.в. |
| T5 254 л.с. | 2012–н.в. |
| T5 214 л.с. | 2013–н.в. |
| T5 245 л.с. | 2014–н.в. |
| T5 AWD 254 л.с. | 2013–н.в. |
| T5 AWD 214 л.с. | 2013–н.в. |
| T5 AWD 245 л.с. | 2014–н.в. |
| D4 Polestar 200 л.с. | 2014–2019 |
| T5 Drive-E Polestar 253 л.с. | 2014–2019 |
⚠️⚠️⚠️ УВАГА ⚠️⚠️⚠️
У таблиці наведено частину автомобілів, для яких підходить дана деталь. Якщо вашого авто немає в списку — зверніться, будь ласка, до нашого менеджера, і ми допоможемо підібрати деталь точно під вашу модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92282105 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 479 680, 09C54211, 1724956, 1746793, 1770767, 1829608, 18340, 1844117, 23-1512C, 24.0125-0209.1, 31341644, 31381376, 31400818, 31400938, 361302040570, 361302040790, 3M512C375CC, 3M512C375CD, 3M512C375CE, 43870, 50 94 3870, 6154210, 6154210 |
| Стан | Новий |
| Висота | 48.9 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 13.8 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Товщина | 25 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | Volvo, Ford |
| Сумісність з моделлю | V40, Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, Transit Connect, Kuga, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм] | 13,8 |
| Ø фаски [мм] | 108 |
| Вага (кг) | 8.8 кг |
| Внутрішній діаметр | 147,8 |
| Висота [мм] | 48,9 |
| Висота паковання [см] | 12 |
| Діаметр центрування [мм] | 63,6 |
| Довжина паковання [см] | 35 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без маточини |
| Мінімальна товщина [мм] | 23 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 320 |
| Обработка | Високовуглецевий |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 05/06 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 25 |
| Ширина упаковки [см] | 33,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 844,61 ₴







