
Колодки гальмівні (задні) BMW 5 (F10/F11)/6 (F12/F13)/ 7 (G11/G12)/ X5 (G05)/ X6 (G06)/ X7 (G07)10-, Textar 2470303
3 305,81 ₴
- В наявності
- Код: 2470303
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (задні) BMW 5 (F10/F11)/6 (F12/F13)/ 7 (G11/G12)/ X5 (G05)/ X6 (G06)/ X7 (G07)10-, Textar 2470303. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2470303
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2470303 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| BMW — 3 (G20) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| M3 480 л.с. | 2020–н.в. |
| M3 Competition 510 л.с. | 2020–н.в. |
| M3 Competition xDrive 510 л.с. | 2021–н.в. |
| BMW — 4 купе (G22, G82) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| M4 480 л.с. | 2020–н.в. |
| M4 Competition 510 л.с. | 2020–н.в. |
| M4 Competition M xDrive 510 л.с. | 2021–н.в. |
| BMW — 5 (F10, F18) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| M5 560 л.с. | 2011–н.в. |
| M5 575 л.с. | 2014–н.в. |
| M5 600 л.с. | 2014–н.в. |
| BMW — 6 Gran Coupe (F06) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| M6 | 2015–н.в. |
| M6 560 л.с. | 2012–н.в. |
| M6 575 л.с. | 2014–н.в. |
| BMW — 6 кабрио (F12) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| M6 | 2015–н.в. |
| M6 560 л.с. | 2012–н.в. |
| M6 575 л.с. | 2014–н.в. |
| BMW — 6 купе (F13) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| M6 | 2015–н.в. |
| M6 560 л.с. | 2012–н.в. |
| M6 575 л.с. | 2014–н.в. |
| BMW — X3 (G01, F97) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| M 480 л.с. | 2019–н.в. |
| M Competition 510 л.с. | 2019–н.в. |
| BMW — X4 (G02, F98) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| M 480 л.с. | 2019–н.в. |
| M Competition 510 л.с. | 2019–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2470303 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 05P2161, 1170565, 1463701710, 16812, 19-2905, 2 284 389, 2 284 466, 2 449 304, 2 449 305, 20 91 6812, 221549, 221585, 24473z, 2470401, 320324, 34 20 7 884 979, 34 20 8 093 728, 34 21 2 284 389, 34 21 2 284 466, 34 21 2 449 304, 34 21 2 449 305 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 116.2 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 65.6 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 72.6 мм |
| Товщина | 17.2 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3, 3, 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 305,81 ₴





