
Колодки гальмівні (передні) Lexus GS/ IS С/III 05-/ RC 14- (Advics), Textar 2032501
2 567,72 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2032501
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Колодки гальмівні (передні) Lexus GS/ IS С/III 05-/ RC 14- (Advics), Textar 2032501. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
2032501
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
2032501 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| LEXUS — GS (GRL1_, GWL1_) (8) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 200t (ARL10_) 245 л.с. | 2015–н.в. |
| 250 209 л.с. | 2012–н.в. |
| 250 215 л.с. | 2012–н.в. |
| 300 (ARL10_) 245 л.с. | 2017–н.в. |
| 300h 181 л.с. | 2013–н.в. |
| 350 318 л.с. | 2012–н.в. |
| 350 AWD (GRL15) 317 л.с. | 2012–н.в. |
| 450h (GWL10_) 345 л.с. | 2012–2018 |
| LEXUS — GS (GRS19_, UZS19_, GWS19_) (6) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 300 249 л.с. | 2005–2011 |
| 300 (GRS190_) 231 л.с. | 2005–2011 |
| 350 AWD (GRS196_) 316 л.с. | 2008–2011 |
| 430 283 л.с. | 2005–2011 |
| 450h (GWS191) 345 л.с. | 2006–2011 |
| 460 347 л.с. | 2008–2011 |
| LEXUS — IS III (GSE3_, AVE3_) (2) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 200t (ASE30) 245 л.с. | 2015–н.в. |
| 300 (ASE30_) 245 л.с. | 2017–н.в. |
| LEXUS — RC (_C1_) (4) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 200t | 2015–н.в. |
| 300 (ASC10_) 245 л.с. | 2017–н.в. |
| 300h | 2014–н.в. |
| 350 (GSC10) 318 л.с. | 2014–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2032501 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 0 986 494 252, 025 203 2517/W, 0446503410, 0446522340, 0446530400, 044653040079, 0446530410, 0446530410, 044653041079, 044653041079, 0446530430, 0446530440, 0446530450, 0446530460, 044653046079, 0446530470, 044653047079, 0446530490, 044653049079 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 118.5 мм |
| Висота | 77.3 мм |
| Товщина | 17.5 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Lexus |
| Сумісність з моделлю | GS, RC, IS |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.8 кг |
| Ширина [мм] | 118,5 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація | з аксесуарами |
| Висота [мм] | 77,3 |
| Ширина упаковки [см] | 8,8 |
| Довжина паковання [см] | 15,2 |
| Висота паковання [см] | 8,4 |
| Товщина (мм) | 17,5 |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Гальмівне встановлення | Advics |
| WVA номер | 20325 |
| Кількість датчиків зношування [на вісь] | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 567,72 ₴






