
Диск гальмівний (передній) Mitsubishi Pajero IV 07- (332x28) PRO, Textar 92167203
3 244 ₴
- В наявності
- Код: 92167203
+380 (99) 272-94-24
Менеджер з продажу- +380 (97) 271-90-09Менеджер з продажу
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний (передній) Mitsubishi Pajero IV 07- (332x28) PRO, Textar 92167203. В наявності. Доставка по Україні.
🏷️ КОД ТОВАРУ
92167203
🏭 АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК
92167203 (TEXTAR)
🚗 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ
| MITSUBISHI — MONTERO IV (V8_W, V9_W) (10) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.5 V6 4WD 189 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.0 4WD 174 л.с. | 2014–н.в. |
| 3.0 4WD 178 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.2 4WD 192 л.с. | 2016–н.в. |
| 3.2 DI-D (V88W, V98W) 160 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.2 DI-D (V88W, V98W) 170 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.2 DI-D 4WD 190 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.2 TD 4WD (V98W, V88W) 200 л.с. | 2009–н.в. |
| 3.8 V6 248 л.с. | 2010–н.в. |
| 3.8 V6 (V87W, V97W) 250 л.с. | 2007–н.в. |
| MITSUBISHI — PAJERO IV Van (V9_, V8_, V8_V) (3) |
| Двигун | Роки |
|---|---|
| 3.2 DI-D 160 л.с. | 2006–н.в. |
| 3.2 DI-D 4WD 190 л.с. | 2007–н.в. |
| 3.2 TD 4WD 200 л.с. | 2010–н.в. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92167203 |
| Виробник | Textar |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кросс-номери | 09.B636.10, 09.B636.11, 1110357, 170599, 17963, 19-2391, 19-2391SPORT, 203055, 24012802151PR-PCS-MS, 24012802151PR-PCS-MSP, 25375, 25375 V, 25464z, 313055, 32-15 521 0027/PD, 380.2116.20, 380.2116.52, 380.2116.54, 380.2116.55, 4615A038, 562913JC |
| Стан | Новий |
| Висота | 56.2 мм |
| Діаметр маточини | 171 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 139.7 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 12.6 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 28 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з моделлю | Pajero |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø фаски [мм] | 139,7 |
| Вага (кг) | 9.4 кг |
| Висота [мм] | 56,2 |
| Висота паковання [см] | 13 |
| Діаметр центрування [мм] | 94 |
| Довжина паковання [см] | 38 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | без колісної крепової осі |
| Мінімальна товщина [мм] | 26 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 332 |
| Поверхня | з покриттям |
| Розташування/число отворів | 06/08 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диска (мм) | 28 |
| Ширина упаковки [см] | 36,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 244 ₴






